0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comRengarenk Sulu Boya Efektli İsimli Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10387
29,90 TL

İçmekten keyif aldığınız, sabahları ilk ona koştuğunuz, güne onunla başladığınız yegane dostunuz kahvenizi tamamen size özel olacak bir kupa ile yudumlamaya ne dersiniz? Elbette ki hayır demeyeceğinizi düşündük ve Rengarenk Sulu Boya Efektli İsimli Kahve Kupası'nı tasarladık. Tasarım harikası bu kupa renkli baskısı ile dikkat çekiyor. Üzerine kusursuz bir şekilde yazılan isminizle sıradanlıktan çıkıyor. Böylesi özel ve renkli bir kupa ile yudumladığınız kahvenizin ne kadar keyifli olacağını bir düşünün isterseniz. Eminiz ki Rengarenk Sulu Boya Efektli İsimli Kahve Kupası'nı bir an olsun elinizden bırakmak istemeyeceksiniz, evinizde veya ofisinizde bu kupa ile keyifli çay/kahve saatleri geçireceksiniz.

Kırmızı, siyah, mavi ve sarı renkleri arasından dilediğinizi seçip isminize özel olarak hazırlatabileceğiniz Rengarenk Sulu Boya Efektli İsimli Kahve Kupası'nı satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Bu renkli kupayı dilerseniz yakın dostalarınıza da armağan edebilirsiniz.

 

Rengarenk Sulu Boya Efektli İsimli Kahve Kupası

Yorum Yaz

ezgi .
Harikaa
09.09.2016
ezgi .
Harikaa
Ürün elime şimdi geçti göründüğünden daha güzel yazı ve renkler çok hoş duruyor yazının bardağın iki tarafında olmasıda ayrıca daha güzel çok beğendim teşekkürler..
08.09.2016
Tugay T.
Güzel Kupa
Aras Kargo'nun yavaşlığı dışında her şey güzeldi.
01.09.2016
Şinasi S.
Rengarenk Sulu boya efekt kahave kupası
Harika bir kupası ve çok hızlı geldi !
17.08.2016
EVREN Y.
Tatmin Edici
Güzel bir ürün teşekkürler....
29.07.2016