Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet

Ürün Kodu : S-10527
29,90 TL

Okul hediyesi olarak minik yavrunuza veya sevdiklerinizin çocuklarına ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz işte size harika bir alternatif; Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet.

Kız ya da erkek çocuğa okul hediyesi olarak alabileceğiniz bu ders programı magnet çocukların keyifle kullanacağı bir tasarı. Renkli görünümü ile çocukların beğenisini kazanacağını düşündüğümüz bu ders programı magnetine istedikleri zaman istedikleri ders programını yazıp sonrasında silebileceklerdir. Göz önünde bulunması için buz dolabı üzerine yapıştırılabilecek Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet çocukların okul çantalarında da rahatlıkla taşınabilecektir. Ders programı magnetin bir diğer özelliği de üzerine işlenecek isim ile tamamen hediye edeceğiniz çocuğa özel hazırlanmasıdır. Kız ya da erkek çocuğa okul hediyesi olarak bundan daha güzel bir armağan bulamayacağınızdan rmin olabilirsiniz.

Yeni okula başlayan çocuklara veya öğrenimine devam eden çocuğunuza okul hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet'i isme özel hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magneti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ders progrrsmı 21 cm x 14 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üstüne çıkmayan renkli baskı yapılmıştır.
  • 1 adet mıknatıslı silinebilen tahta kalemi ile gönderilmektedir.
  • Ahşap ders programı mıknatıslı olup metal yüzeylere yapışabilmektedir.
  • Kullanışlı yapısı ve ölçüleriyle ister odanızda kullanın ister çantanıza koyarak okulda kullanın.