0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comMinyatür Bahçe Yılbaşı Hediyesi

Ürün Kodu : S-8577
89,90 TL

Yılbaşı bahçenizin avuç içi kadar olduğunu ve onu masanızda hayal edin, çok güzel olmaz mıydı?  Yılbaşı minyatür bahçesinin aksesuarları özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı ahşap malzemeler kullanılmıştır.

Minyatür Bahçe Yılbaşı Hediyesi ile sukulent bitkilerin gölgesinde hayali bir yılbaşı konsepti oluşturulmuştur. Oluşturulan yılbaşı bahçeniz hediye edeceğiniz insanı çok mutlu edecektir ve ona sürpriz yaşatacaktır.Sandalyeyi ve ağacı saran doğal taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır.

Minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken ayda bir sulamaktır.

 

Minyatür Bahçe Yılbaşı Hediyesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 12x12x5,5 cm boyutlarında özel tasarım paslanmaz çelik
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.


Yorum Yaz

huriye .
Ürün çok beğenildi. Teslimat ile ilgili de bir problem yaşamadım. Teşekkürler
06.01.2016
Gazi .
Paketlemesi baya sağlam. Yolda kesinlikle hasar almıyor. İçeriği de çok güzel.
23.12.2015