0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10375
29,90 TL

Ruh haliniz iyi olmadığında gittiğiniz, bakıma ihtiyaç duyduğunuz anda koştuğunuz veya özel gecelere hazırlanmak için yardımına ihtiyaç duyduğunuz yegane insan kuaförünüze harika bir sürpriz yapmak ve ona ufak bir tesekkür hediyesi vermek ister misiniz? Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa, sevgili kuaförünüzün yüzünü güldürecek mükemmel bir tasarım. Size verdiği emeğe karşılık küçük bir hediye olabilecek bu kupa ile keyifli çay/kahve saatleri yaşayacağı kesin. Üzerinde kuaförlük mesleği ile ilgili temaların bulunduğu tasarım kupamız yine üzerine basılacak olan isimle yalnızca kuaförünüze özel olacak hale gelecektir. İsmine özel böylesi bir hediye aldığında kuaförünüzün ne kadar sevineceğini bir düşünün.

Saçlarınıza en güzel şekilleri veren, bakımınız için elinden gelen özvereyi gösteren, ihtiyacınız olduğunda imdadınıza yetişen değerli kuaförünüzü mutlu etme sırasının sizde olduğunu düşünüyorsanız Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupa'yı onun için hazırlatın, sitemizden hemen alın.

 

Kuaför Temalı Hediyelik Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı ve Siyah

Yorum Yaz

aydın c.
Çok Güzel
Tam istediğim gibi. Şık hediye kutusunda geldi.Mavi renkli olanı seçmiştim. Yeni dükkan açan arkadaşıma alıştım. Oda kullanmaya kıyamadı vitrine koydu.
05.11.2016