0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comKonuşma Balonu Bez Çanta Tişört Kombini

Ürün Kodu : S-10580
49,90 TL

Usta bir şairin çok sevdiğiniz bir sözü olabilir veya kendinize ait bir kısa cümle. Etkisi oldukça fazla bu cümleleri hayatınızın özel bir yerinde tutmak veya onu hep gözünüzün önünde bulundurmak isterseniz eğer işte size harika bir alternatif; Konuşma Balonu Bez Çanta Tişört Kombini.

Şairlerden beğendiğiniz kısa bir sözü veya kendini kurduğunuz bir cümleyi yazdırabileceğiniz bu harika ikili bir tişört ve bir bez çantadan oluşmakta. Tamamen sizin isteğinize yönelik hazırlanan tişört ve çanta kombini ile bulunduğunuz her ortamda fark yaratmanız mümkün olacak. Tüm dikkatleri üzerine çekecek Konuşma Balonu Bez Çanta Tişört Kombini ile günlük hayatta rahat edeceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü tişörtlerimiz oldukça kaliteli ve pamukludur. Bez çantalarımız ise kol çantası ve sırt çantası modelleri ile size en konforlu kullanım olanağını sunacaktır. Çantaların iç hacimleri oldukça geniş olduğundan tüm kişisel eşyalarınızı alabilecek kapasiteye sahiptir. Yürüyüşte, okulda, işte, caddede, alışverişte kısacası dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Konuşma Balonu Bez Çanta Tişört Kombini'ni çok seveceğinizden eminiz.

Harika bir ikili olarak dolabınızın en özel parçaları haline dönüşecek Konuşma Balonu Bez Çanta Tişört Kombini'ne sahip olmak ve sevdiğiniz bir söz ile tasarlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. Dilerseniz bu kullanışlı kombini bayan dostlarınıza/arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz.

 

Konuşma Balonu Bez Çanta Tişört Kombini