Kişiye Özel Metal Yuvarlak Anahtarlık

Ürün Kodu : S-8342
24,90 TL

Sevdiklerinize sıradan hediyeler yerine, etkisi daha büyük olacak kişiye özel hediyeler ile farklı duygular yaşatmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız Hediye Sepeti özel bir seçenekle karşınızda!

Kişiye özel olarak hazırlanan anahtarlık sevdiklerinize doğum günlerinde veya herhangi bir zamanda verebileceğiniz etkileyici bir hediye olacaktır. Kişiye özel anahtarlık ile sevdiklerinize sizin için ne kadar özel olduklarını hissettirebilir, onlara anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz. Metal, yuvarlak anahtarlık şıklığıyla göze çarpan bir ürün olup dostlarınızın severek kullanacağı bir eşya olacaktır. Anahtarların en güzel şekilde birleştiren metal yuvarlak anahtarlık dostlarınızın kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek metal yuvarlak anahtarlık onun ismine özel olarak sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan ve yazı yazılan alanı parlak metal olan anahtarlığa ismin baş harfleri lazer işleme ile yazılmaktadır, bu da demek oluyor ki uzun süre kullanılabilecek ve anlamını koruyacak hoş bir hatıraya dönüşecektir.

Yeni bir ev alan ve bu mutluluğunu sizlerle paylaşan dostlarınıza da ev hediyesi olarak ismine özel bir anahtarlık hediye etmek güzel bir jest olacak, uzun süre akıllardan çıkmayacaktır. Sevdiklerinize ilginç hediyeler ile sürprizler yapmak ve onlara etkileyici anlar yaşatmak istiyorsanız bu özel hediye ile ne kadar ince düşündüğünüzü gösterecek, sevdiklerinize anlamlı bir hatıra bırakacaksınız demektir.

Erkeğe ya da bayana hediye olarak düşünülebilecek isme özel anahtarlık hemen hemen herkese hitap edebilecek türden özel bir hediye. Sevdiklerinizin özel günleri için tercih edilebilecek bu anahtarlık onlara her zaman sizi anımsatacak bir hatıra olacaktır.

Kişiye Özel Metal Yuvarlak Anahtarlık Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün metalden imal edilmiştir.
  • Lazer kazıma işlemi ile özelleştirilmektedir.

 

Yorum Yaz

HANDE A.
ANAHTARLIGIMI ALDIM GÖRDÜGÜM NEYSE AYNISI GELDİ ÇOK MEMNUN KALDIM MUTLU OLDUM
12.10.2016