0212 985 02 55destek@hediyesepeti.com

Alışveriş Sepetim
Alışveriş sepetiniz şu anda boş.
Hediye Sepeti > Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler Günü HediyesiÖğretmenler sadece eğitim anlamında değil; hayatın her alanında bizlere yol gösteren, bilgileriyle olduğu kadar şefkatleriyle de gelişimimizde rol oynayan kiş..

Öğretmenler sadece eğitim anlamında değil; hayatın her alanında bizlere yol gösteren, bilgileriyle olduğu kadar şefkatleriyle de gelişimimizde rol oynayan kişilerdir. Her yıl bu özel gün için “Öğretmenler Günü hediyesi ne olabilir?” sorusunu kendimize sorar, en değerli hediyeyi seçmek isteriz.Öğretmenler günü için hediyeler yaratıcı fikirleriyle ve kullanım alanlarına göre oldukça çeşitli. Defter sayfası görünümlü, üzerinde sembolik çizimlerin ve yazıların olduğu duvar saatlerinin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi benzersiz kılabilirsiniz. “Öğretmenler günü hediyesi ne alınır?” sorusunun başka bir cevabı ise elbette kalem setleri. Ahşap ve bambu kalem setleri, şık kutularıyla olduğu kadar kalemlerin ve kutuların üzerine öğretmeninizin ismini ve sevgi dolu mesajınızı yazdırma seçenekleriyle de sadece öğretmeninize özel bir hediye haline geleceğinden son derece değerli Öğretmenler Günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Kalem setleri seçenekleri karbon kutulu, deri kutulu, ikili ya da tekli gibi pek çok seçeneğe sahip.

Başka bir hediye önerisi de Öğretmenler Günü’ne özel ahşap çerçeveler. Çerçeve etrafına ve çerçevede yer alan kalbin içine istediğiniz mesajları ve öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. öğretmenler günü hediyeleri için alınabilecek daha çok çeşit ürün sayabiliriz; kalem, ayna ve kartvizitlik setleri de öğretmenizin ismiyle kişiselleştirebileceğiniz, özel ve kullanışlı hediyeler arasında yer alıyor. Üzerinde sevgi dolu mesajınızın ve sempatik çizimlerin bulunduğu kupalar, isme özel pusulalar, mesajlı plaketler, kişiye özel kum saatleri de farklı hediye seçenekleri arasında. Öğretmeninizin ismini üzerine yazdırabileceğiniz tavla ve satranç takımlarının yanında özellikle bayan öğretmenlerinize yine mesajınızın üzerinde yazılı olacağı şık vazolardan da hediye edebilirsiniz.

Kişiye özel, şık ve yaratıcı Öğretmenler Günü hediyesi seçenekleri uygun fiyatlarıyla hediyesepeti.com’da. Bu özel günde sadece öğretmenlerinize özel kişiselleştirme seçenekleriyle unutulmaz öğretmenler gününe özel hediyeleri kolaylıkla hediyesepeti.com’dan seçebilirsiniz. 


Önceki 1 2 3 Sonraki