Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10390
29,90 TL

En kötü olayları bile 'Sağlık olsun' deyip geçiştirmemizden belli sağlığın ne kadar önemli olduğu. Dünyanın en büyük servetinin sağlık olduğunu anladıktan sonra olaylara bakış açımız da değişir. Hem hayatın değerini hem de bizi sağlığımıza yeniden kavuşturan doktor ve hemşirelerin önemini daha iyi kavrarız, anlarız. Onlara ne kadar teşekkür etsek az olacağı gelir hemen aklımıza. Çünkü tüm çabalarına karşılık gelecek bir armağan yoktur.. Buna rağmen değerli hemşire dostalarınıza küçükte bir hediye vermek istiyorsanız size harika bir ürün sunacağız; Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası. Hemşire sevdikleriniz için özel olarak hazırlanacak bu kupa onların ismine özel hazırlanıyor. Üzerindeki hemşireliği simgelen figürlerle anlamlı bir armağana dönüştürelen kupa bardak ile hemşire dostalarınızın nöbet gecelerine ve mesai saatlerine renk katabilirsiniz.

Kırmızı, sarı, mavi ve siyah renklerle detaylandırılan kupalardan dilediğinizi seçip sevgili hemşire dostunuzun ismine özel olarak hazırlatacağınız Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası'nı kaçırmamak için acele etmelisiniz.

 

Hemşirelere Özel Tasarımlı Kahve Kupası

Yorum Yaz

Şeyma T.
Güzel
Uzerindeki boya akmis gibi duruyor ancak kendi özelliği gibi duruyor rahatsiz etmiyor tavsiye ederim
21.12.2016
şehmus b.
Teşekkür
Bu kadar hızlı ve sağlam geleceğini tahmin etmemişti .ilk siparişimdi ve çok memnunum kaldım teşekkürler
25.11.2016
KADRİYE G.
:)
10.11.2016
KADRİYE G.
!!!!!!!!!!!!!!
27 ekim perşembe günü verdiğim siparişim ((((((((((((((((((((((( mesai yarım gün olmasına rağmen)))))))))))))))))))) 28 ekim günü elimdeydi. harika bi çalışma sisteminiz var. kupa beklediğimden daha da zarif geldi. öyle güzel paketlenmişti ki hiç bir kargo firması ona zarar veremez :)
31.10.2016
KADRİYE G.
!!!!!!!!!
öncelikle çalışmanızda ki hassasiyet için sizi tebrik ederim. 27 ekim perşembe günü verdiğim sipariş mesai yarım gün olmasına rağmen 28 ekim günü elimdeydi. beklediğimden daha güzel gelen siparişim için teşekkür ederim .
31.10.2016