Hava Kuvvetlerine Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3475
24,90 TL

Gökyüzünün hür kuşları, ordumuzun en önemli birimlerinden olan Hava Kuvvetleri arması baskılı kupa bardağı sevdiklerinize sıcak bir kahve keyfi yaşatacak özel bir hediye olacaktır.

Hava Kuvvetleri’ne özel bu hediye sevdiklerinizin ismiyle daha özel bir anlam kazanmış olacak. Askere alınacak hediye fikri arayışına girdiğiniz zaman bu hediye size yardımcı olacaktır. Kişiye özel hazırlanan, etkileyici bu hediye zor görevdeki ordu mensubu askerlerimizin yüzünde bir tebessüm, bir gülümseme oluşturabilir.

Hediyeyi vereceğiniz kişiye özel bir biçimde hazırlatabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin ismini ve rütbesini kupa bardakları üzerine yazdırıp ona kendisini çok özel hissettirebilirsiniz. Her kahve yudumunda sizi hatırlayabileceği ve kendisini özel hissedebileceği bir hediye olacaktır. Ülkemizin güvenliği için görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışıp emek veren asker yakınlarınıza doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu hediye ile aranızdaki mesafelerin sevginize engel olamayacağını hissettirebilirsiniz. Sevdikleriniz zorlu görevlerdeyken bile bu anlamlı hediye ile kendilerini yalnız hissetmeyeceklerdir. Sevdiklerinize kendilerini değerli hissedecekleri yaratıcı hediye fikirleri ile sürprizler yapmak istiyorsanız Hava Kuvvetleri’nde görev yapan askerlere özel kupa çok etkileyici bir tercih olacaktır.

Ürün sadece rütbeli askerler için değil ordumuzun bütün mensuplarını kapsamaktadır. Askere yeni gitmiş sevdikleriniz için askerlik dönemini tamamlayana kadar sizi hatırlatacak güzel bir hediye olarak yanında olacaktır.

Sevdiklerinize değişik hediyeler vererek farklı duygular yaşatabilirsiniz. Küçük ama etkileyici hediyeler ile onlara duygularınızı ifade edebilirsiniz. Özellikle kişiye özel hediyeler ile sevdiklerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirebilirsiniz. Kişiye özel porselen kahve kupası Hava Kuvvetleri arması tasarımıyla görevini tüm kalbiyle severek yerine getiren yakınlarınızı çok mutlu edecek.

Hava Kuvvetlerine Özel Kahve Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Porselen kupa seçeneğinde sıcak ya da soğuk su ile ürün üzerindeki yazı ve baskılar gözükmektedir.