0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comGümüş Yusufçuk Kolye Küpe Seti

Ürün Kodu : S-8060
79,90 TL

Eşine sadık olan en özel kuşlardan olan yusufçuk takı tasarımında son yıllarda popüler olan bir tasarım halini almıştır. Aşkı uğruna kendini ateşe attığı hikayesi ile bilinen yusufçuk ile sevgilinize olan aşkınızı ifade edebilirsiniz.

Sevgi ve aşkın ne kadar değerli olduğunu anlatan yusufçuk gümüş kolye ve yusufçuk gümüş küpe seti kadınların ruhunu okşayacak ve kendilerini özel hissettirecektir. Sevgilinizin zarif bedenini sizden bir ışıltı ile süslemek isterseniz kadınlara hediye edilebilecek zarif gümüş yusufçuk takı setine sahip olmalısınız.

 

Gümüş Yusufçuk Kolye Küpe Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Ağırlığı: 5 Gr.
  • Küpe Uzunluğu: 1,1x1,1 cm
  • Kolye Uzunluğu:1,9x2,2 cm
  • Zincir Uzunluğu Ortalama 45 cm'dir.

Yorum Yaz

SELÇUK Ş.
21 aralıkta aldığım yusufcuk kolyesi istanbul'da bir adrese 6 günde teslim oldu. açıklamalarda maksimum 2 gün yazıyorken. firmayı aradığımda kargoyla görüşüp bilgi vereceklerini söylediler bana verdikleri kargo takip numarasıyla maili me gelen takip numarasının alakası yok sorgulamaya çalışıyorum bi sonuç alamıyorum.Anlayacağınız yapacağımız süprizi elimizde patlattılar 6 günde teslim ederek. bir daha bu siteyi tercih edeceğimi hiç düşünmüyorum. hediye alacak arkadaşlar bu kriterleri göz önünde bulundururlarsa kendi yararlarına olur sanırım
29.12.2015
İlker Ç.
Tüketici beklentilerine önem veren bir firma ilgi için ayrıca teşekkür ederim
15.11.2015