Fotoğraf Kolaj Baskılı İsimli Tişört

Ürün Kodu : S-10180
29,90 TL

Sevgilinize olan sevginizi sıradışı bir hediye ile ifade etmeye ne dersiniz? Sevgiliniz için sıradışı ve bir o kadar da keyifli bir hediye olabilecek Fotoğraf Kolaj Baskılı İsimli Tişört, üzerindeki kusursuz baskılarıyla tamamen size özel! Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz güzel anılarınıza şahitlik yapan fotoğraflarınızdan 4 tanesini seçip, çok özel bir tarihinizi ve isimlerinizi bize iletip bu harika tişörtü sizin için tasarlamamızı sağlayabilirsiniz. Bay yada bayan için farklılık gösteren bedenler veya renklerden dilediğinizi seçip sevgilinize özel rpmantik bir tişört oluşturabilirsiniz. Size özel baskısı ile dikkat çeken bu tişörtü giymek sevgilinize büyük bir keyif ve heyecan verecektir. Üzerinden çıkarmaya kıyamayacağı bu tişörtü evde, sokakta, caddede, alışverişte dilediği her yerde rahatlıkla kullanabilir. Aşkınızı ve bağlılığınız simgelen bu baskılı tişört ile tüm dikkatlerin size ve sevgilinize yönelmesi kaçınılmaz.

Sevgiliniz için sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Fotoğraf Kolaj Baskılı İsimli Tişört'e sahip olmak çok kolay! Hemen sitemizden renk beden seçiminizi yapın, tişörtünüze uygulanacak fotoğraf baskılarınızı, özel tarihinizi ve fotoğraflarınızı girin ve tişörtünüze kavuşmayı bekleyin.

 

Fotoğraf Kolaj Baskılı İsimli Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • 1 tişört gönderilmektedir.

Yorum Yaz

TOLGA K.
TİŞÖRTE BASKILI FOTOĞRAF
ÜRÜN ELİME GEÇTİ EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK BEĞENDİM TAM DA İSTEDİĞİM GİBİYDİ. İLERLEYEN ZAMANLARDA BENZER TALEPLERİM OLACAKTIR. İYİ ÇALIŞMALAR.
28.12.2016
SERPİL .
TEŞEKKÜRLER
Bu siteden yaptığım ilk alışverişti ama son olmayacak ürün 1 günde hazırlanıp kargoya verildi. Baskılı tişörtü çok beğendim fakat fotoğraf seçilirken dikey fotoğraflarınızı seçmeniz daha uygun olur ben 1 fotoğrafı yatay çektiğimi seçmiştim fotoğrafın kenarları tam basılmamış sadece ortası tam görünüyor kenarlar kısımlarda yarım görünüyor şimdi sipariş edecek olsam onun yerine dikey çektiğim başka bir fotoğraf kullanırdım.Güvenli, hızlı,kaliteli alışveriş için teşekkürler...
14.11.2016
Şiyar k.
Bbol kazançlar
Gerçekten hakkını veriyorsunuz.kısa sürede teslim ürünler güzel .
12.05.2016