0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFotoğraf Çekmeyi Sevenlere 8 Gb Canon Usb Bellek

Ürün Kodu : S-10427
39,90 TL

Ofisinizde kullanabileceğiniz bir usb bellek mi arıyorsunuz? O halde önerimize bayılacağınızdan eminiz! Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere 8 Gb Canon Usb Bellek..

Gerçek işiniz dışında hobi olarak fotoğrafçılıkla ilgilenen biriyseniz ve fotoğraf çekmek hayatınızda özel bir yere sahipse bu usb belleği kullanmakta size büyük keyif verecektir. Çünkü Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere 8 Gb Canon Usb Bellek, gerçek bir fotoğraf makinası şeklinde tasarlanmıştır ve benzerlerinin aksine sıradışı bir görünüm sergilemektedir. Tüm dosyalarınız Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere 8 Gb Canon Usb Bellek sayesinde her an yanınızda bulunacak, bu usb bellek içerisinde güvenle saklanacaktır.

Farklı ve neşeli tasarımı ile şimdiye kadar sahip olduğunuz en iyi usb bellek olacak Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere 8 Gb Canon Usb Bellek'i kendiniz için satın alabileceğiniz gibi fotoğrafçılıkla ilgilenen dostlarınız/arkadaşlarınız için de alabilirsiniz. Sıradışı tasarımıyla sevdiklerinizi de kendine hayran bırakacağından emin olabilirsiniz. Ofis hediyesi olarak iş arkadaşınıza, patronunuza, sevgilinize, babanıza veya annenize keyifle hediye edebilirsiniz.

 

Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere 8 Gb Canon Usb Belleği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 8 Gb bellek kapasitesi
  • Birleşik hande 5 cm x 5 cm x 3.5 cm ölçülerinde.
  • Yalnızca Usb 4 cm ölçüsünde.
  • USB 2.0 ve 1.0 sürümleri destekler ve yüksek hızda okuma sağlar.
  • Yumuşak plastik malzemesi sayesinde düşme ve darbelere dayanıklıdır.
  • Fotoğraf makinesi USB size fotoğrafta göründüğünüz gibi ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.