0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFotoğraf Baskılı Kişiye Özel Bayan Kol Saati

Ürün Kodu : S-10730
89,90 TL

Sevdiğiniz insana bir kol saati almayı düşünüyor fakat nasıl bir şey olacağına bir türlü karar veremiyorsanız Hediye Sepeti olarak size harikulade bir ürün önereceğiz! Bayan sevgiliye hediye olarak tercih edilebilecek Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Bayan Kol Saati.

İster yıldönümünüz olsun, ister sevgilinizin doğum günü, isterseniz de herhangi sıradan bir günde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu şık saat sevgilinizin narin bileğinde çok hoş bir görünüm sergileyecek. Klasik bir bayan kol saati modelindeki Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Bayan Kol Saati'ni benzerlerinden ayıran en belirgin özelliği kasa kısmının en beğendiğiniz ve en sevdiğiniz fotoğraflarınızdan biri ile detaylandırılması. Unutulmaz anılarınıza şahitlik yapan bir fotoğrafınız orda-burda kalmak yerine sevdiğiniz insanın kol saatinde yerini alıp ölümsüzleşebilir. Bayan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilecek bu şık kol saatini fotoğrafınız ile hazır hale getirebilir o özel insana sürpriz doğum günü hediyesi olarak sunabilirsiniz. Sevdiğiniz insan fotoğrafınız ile hazırlanan kol saatini günlük yaşamında severek kullanacak zamana adeta aşkla bakacak. Bu romantik hediyeniz ile her an akılda olmayı da garantileyeceksiniz gibi görünüyor.

Siyah, beyaz ve yeşil olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Bayan Kol Saati'ni en sevdiğiniz bir fotoğrafınız ile hazırlatıp kişiye özel bir hediyeye dönüştürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken özelleştirmelerinizi tamamlayıp Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi oluşturmanız. Sevgiliye anlamlı hediyelerkategormizde yer alan fotoğraf baskılı kol saati ile çok doğru bir seçim yaptığınızı sevdiğiniz insanın yüzündeki mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız.

 

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Bayan Kol Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kol saati 3.7 cm ölçülerindedir.
  • Fotoğraf baskı alanı 2.2 cm ölçülerindedir.
  • Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin fotoğrafı uzun yıllar hep yanınızda olacak.
  • Yeşil, Beyaz, Siyah renkleri bulunmaktadır.
  • Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Bayan Kol Saati özenli paketlemesi ile şık kutusu ile gönderilecektir.