0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comFatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık

Ürün Kodu : S-10459
29,90 TL

Yeni işe başlayan sevgilinize çok özel bir yeni iş hediyesi vermeye ne dersiniz? Elebtte ki hayır demeyeceğinizi düşünüyoruz ve Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık’ı sizlerin beğenisine sunuyoruz!

Tuğra seven beyler için ekstra özel bir hediye olabilecek bu kartlık ile erkeğe yeni iş hediyesi olarak tercih edilebilecek en ideal hediyelerden birini seçmiş olacaksınız. Bu kadar emin konuşuyoruz çünkü Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık özel baskısı ile yeni işe başlayan sevgilinizin hem zevkine hitab etmiş olacak hemde yeni iş hayatında keyifle kullanacağı bir aksesuar. Bu kartlığı çekici kılan diğer bir özelliğinden bahsetmek gerekirse o da üzerine kusursuz bir şekilde işlenecek isim soyisim ile kişiye özel bir tasarıma dönüşmesi. Biricik aşkınızın böylesi bir hediye karşısındaki tepkisini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Tuğra baskılı karlığın ismine özel hazırlandığını görünce kendini oldukça değerli ve özel hissedecek, kişiye özel kartlığı büyük bir özenle kullanıp saklayacaktır.

Sevgiliye yeni iş hediyesi olarak şiddetle almanızı önerdiğimiz Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlık’ı onun ismine özel hazırlatmak isterseniz terk yapacağınız şey sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır. Acele edin ve bu muhteşem hediyeyi kaçırmayın!

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kartlığı Satın Almadan Önce Bilmemeniz Gerekenler:

  • 9.5 cmx 6 cm ölçülerindedir.
  • Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır.