0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comErkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bileklik

Ürün Kodu : S-10468
49,90 TL

Tarz sahibi sevgilinize bu özel gününzde farklı bir hediye ile unutulmaz bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise Erkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bileklik sizin için!

Stilinden ödün vermeyen sevgilinizin çok beğeneceği özel gün hediyesi metal bilekliğimiz üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim ve soyisim ile kişiye özel hale dönüştürülüyor ve şık görüntüsü ile dikkat çekiyor. Sıradan bir bileklikten çok daha farklı ve anlam dolu bir hediye olabilecek Erkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bileklik sevgilinize verdiğiniz değeri yansıtacak. Kutlamaya hazırlandığınız o özel gününüzü daha anlamlı kılacak. Biricik aşkınıza o özel günde vereceğiniz bu çok özel hediyenin bileğinden çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Çünkü Erkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bileklik üzerine yazılan isim ile hem oldukça anlamlı hem de sizden bir hediye olduğu için oldukça değerli olacaktır.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak, sevgililer günü hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak ismine özel hazırlatabileceğiniz Erkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bileklik'i kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde kaçırabilirsiniz!

 

Erkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bilekliği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Paslanmaz kaliteli metal bileklik
  • Erkeğe Hediye Metal İsim Yazılı Bileklik şık kutusu ve özenli paketleme ile gönderilecektir.