0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comEl Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda

Ürün Kodu : S-10599
34,90 TL

İş arkadaşınıza kullanışlı bir ofis hediyesi arıyorsanız işte sizlere harika bir öneri; El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda. Bu şık ve kullanışlı ajandayı benzerlerinden ayıran en belirgin özelliğini farketmişsinizdir muhtemelen. Evet gördüğünüz üzere deri kapaklı ajandamız üzerine yazılacak olan isim ve soyisim ile hazır hale getirilmektedir. Böylelikle sıradanlıktan çıkarılan ajanda modelimiz sevdiklerinizi özel hissettirecek.

Erkeğe hediye ya da bayana hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda'nın çok beğenileceğinden eminiz. Mesai arkadaşlarınızın gün içerisindeki notlarını, randevularını ya da önemli bilgilerini not alacağı bu ajanda sayesinde unutulmaması gerekenler unutulmayacak, randevular zamanında yerine getirilecek. Ofis ortamında çalışan arkadaşınızın çalışma masasının vazgeçilmezi olacak El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda'yı diğerlerinden ayıran özelliklerinden biri de deri kapağının arka kısmında yer alan 7 adet kartlık ve lastikli kalem tutma yeri. Böylelikle önemli kartvizitler, kartlar veya küçük not kağıtları bu bölmelerde saklanacak gerektiğinde çabucak ulaşılabilecektir. Lasatikli kalem bölmesi sayesinde ise ajandanın yanında her an bir kalem bulunacak ve istenildiğinde alınan notlarda zorlanılmayacaktır. Mesai arkadaşınıza kullanışlı bir iş hediyesi arıyorsanız bu ajadadan daha kullanışlı ve kalıcı bir hediye bulamayacağınızı söyleyebiliriz.

Çok sevdiğiniz ve aynı ofisi paylaştığınız çalışma arkadaşınızı mutlu etmek ve ona sizden bir anı olarak saklayabileceği bir iş hediyesi vermek istiyorsanız Hediye Sepeti'nin sizlere sunduğu El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda'yı kesinlikle ka.ırmayın deriz. Kırmızı ve kahverengi renk seçeneklerine sahip bu şık ajandayı dilerseniz kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajandakırmızı ve kahverengi olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır.
  • Aynı renkte kaliteli tutma lastiği sayesinde ajandanız siz istemediğiniz sürece açılmayacaktır.
  • Kapak içerisinde 7 adet kart bölümü ve lastikli kalem tutma yeri bulunmaktadır.
  • İsme özel ajanda 25 x 19 cm ölçüleridedir.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmişti ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • El Yazısı Tasarımlı İsim Yazılı Ajanda içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.