0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comEl Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda

Ürün Kodu : S-10602
34,90 TL

Sıradan bir hediyeyi üzerine yazdırğımız isim ve soyisim ile kişiye özel bir hediyeye dönüştürüyoruz ve sevdiklerinize tarifsiz mutluluklar yaşatıyoruz! Yeni iş hediyesi, terfii hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda da bu ürünlerden sadece biri.

Erkeğe hediye veya bayana hediye olarak hazırlatabileceğiniz bu ajanda oldukça şık bir görünüme sahip. Üzerine lazer kazıma tekniği ile yazdığımız isim ve soyisim sayesinde tamamen hediye edeceğiniz kişiye hitab edecek El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda kalıcılığını bir ömür sürdüreceğinden ömürlük bir hediye olacaktır. Kişiye özel tasarımıyla benzerlerini geride bırakan şık kaliteli ajandamıza en önemli notlar yazılacak, günlük bilgiler kaydedilecek, önemli randevular not alınacaktır. 2017 yılına ait kişiye özel ajandamız belli bir süre sonra kullanılmasa bile kalıcılığı daim olacağından sizden bir anı olarak daima saklanacaktır. Her bakıldığında sizi hatırlatacak El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda'nın ofis ortamında keyifle kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Kaliteli yapıya sahip, kırmızı renkli şık aajandayı özellikle de bayan dostlarınıza/arkadaşlarınıza, kız kardeşinize ya da annenize iş hediyesi olarak sunabilirsiniz. Kaçırmamak ve isme özel tasarlatmak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Hemen Hediye Sepeti'nden El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda'nın siparişini oluşturun, sonrasında sevdiklerinize böylesi özel ve bir o kadar da kullanışlı bir hediye vermenin keyfini yaşayın!

 

El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajanda 24 x 16 cm ölçülerindedir.
  • Ajanda Kaliteli desenli suni deri kaplıdır.
  • Aynı renk kalem tutma bölümü bulunmaktadır.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmiş olup ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • El Yazısı Tasarımlı Deri İsimli Ajandanın içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.