0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comDoğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-10133
134,90 TL

 

Sukulentleriniz; özel saksılarında sukulent CANLI bitkilerle hazırlanmıştır . Aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı ahşap kökenli ve akrilik malzemeler kullanılmıştır. Sukulent bitkilerin gölgesinde sandalyeli ve masalı bahçe oluşturulmuştur. Bankı ve ağacı saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır.Sevgilinize farklı bir çiçek almak isteyenler için düzgün sulandığı ve güneş aldığı takdirde hiç ölmeyecek olan sukulent bahçeler muazzam bir hediye olabilir. Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken iki haftada bir sulamaktır.

Doğum Günü Hediyesi Pastalı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Sukulent bitkilerin lazer kesim kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.

-Crassula (Uzun olan bitki) yerine Haworthia bitkisi gönderilmektedir.

Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.(pasta stok durumuna göre farklılık gösterebilir.)

Saksı Ölçüleri: 15x15x6 cm. boyutlarında özel tasarım el yapımı kabartmalı, renkli ve desenli saksı


Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.

Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

aslı g.
sevimli
aynı fotograftaki gibi. Sağlam paketlenmiş. Çok beğenildi. Teşekkürler.
08.08.2016
Duyunç G.
minyatür bahçe
Ertesi gün kargoya teslim edildi 2 gun icinde elimdeydi. Ürün zarar görmeden gelmişti. Teşekkür ederim.
21.07.2016
Tuana G.
Minyatur bahce
Tam fotograftaki gibi cok guzel
11.05.2016