Ahşap Ayaklı İsme Özel Masa Takvimi

Ürün Kodu : S-10771
34,90 TL

Hediye Sepeti'nin kişiye özel hediye seçeneklerine bir yenisi daha eklendi! Şık ve benzersiz görünümü ile yalnızca sevdikleriniz için tasarlanan Ahşap Ayaklı İsme Özel Masa Takvimi.

Ofislerde çalışma masalarında veya evlerin bir köşesinde mutlaka bir takvim bulunur. Çalışma masalarının olmazsa olmazı masa takvimlerini yalnızca sevdiklerinize özel olması için şekillendirdik ve benzersiz bir görünüme kavuşturduk. Ahşaptan üretilen ayak bölümüne yazılan isimler ile sıradanlıktan çıkarılan bu masa takviminin her bir yaprağı birbirinden güzel figürler ile detaylandırılmıştır. Her ayı simgelen bir figür ile tasarlanan yapraklar çalışma masalarına adeta renk getirecek gibi. Kişiye özel ofis hediyelerinden biri olarak tercih edilebilecek Ahşap Ayaklı İsme Özel Masa Takvimi'ni en güzel yılbaşı hediyelerinden biri olarak da tercih etmeniz mümkün. Bu şık ve farklı masa takvimini yalnızca yılbaşı hediyesi olarak değil sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi olarak da isimlerinize özel hazırlatıp armağan edebilirsiniz. Seçtiğiniz bu hediye 2017 yılına özel olsa da kalıcılığını bir ömür sürdürecek, sevdiklerinize daima sizi hatırlatacaktır. En sevdikleriniz tarafından böylesi güzel bir hediye ile hatırlanmak istersiniz öyle değil mi? O halde daha fazla arama yapmanıza gerek yok diyoruz ve sitemizin özenle tasarladığı Ahşap Ayaklı İsme Özel Masa Takvimi'ni sevdikleriniz için satın almanızı öneriyoruz.

Hayatınızdaki özel insanlardan birine ya da birkaçına en iyi hediyelerden birini vermeniz için uğraşan Hediye Sepeti.com'un tasarladığı Ahşap Ayaklı İsme Özel Masa Takvimi'ni sevdiğiniz insana, en yakın arkadaşınıza, annenize, babanıza veya herhangi bir yakınınıza armağan etmek isterseniz hemen sitemizden özelleştirmelerinizi tamamlayın ve siparişinizi bize iletin. Seçtiğiniz bu hediye ile bir ömür sevgiyle hatırlanın.

 

Ahşap Ayaklı İsme Özel Masa Takvimini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak üstüne lazer kazıması ile isim yazılmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 9 x 13 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır ve her ayı temsil eden farklı figürler bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.