123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası

Ürün Kodu : S-10737
34,90 TL

Çocuklarınıza eğitici bir hediye vermeye hazır mısınız? Okul hayatında öğrendikleri coğrafya bilgileri geliştirecek bir armağan; 123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası.

Ülkemizin şehirlerinin parçalara ayrıldığı ve bir puzzle şekline getirildiği bu siyasi harita sayesinde çocuklarınız ülkemizin şehirlerini en iyi şekilde öğrenecekler, coğrafya bilgilerini bu puzzle sayesinde geliştirecekler. Özel kutusu ile birlikte size sunulan 123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası eğitici ve öğretici olmasının dışında eğlenceli de. Çocuklarınız evde oldukları vakitlerde sıkılmak yerine birleştirecekleri bu puzzle ile eğlenceli vakitler geçirecekler. Tek başlarına yapabilecekleri 123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası'nı isterlerse arkadaşları ile birlikte de tamamlayabilirler. Puzzleı büyük bir başarı ile bitirdikten sonra odalarının en güzel köşesinde sergileyebilirler veya bozup tekrar yapmaya başlayarak ülkemizin şehirlerini daha net bir biçimde öğrenebilirler. Çocuğa karne hediyesi olarak tercih edebileceğiniz 123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası'nı isterseniz çocuğa doğum günü hediyelerinden biri olarak da tercih edebileceksiniz. Sıradan bir çocuk hediyesi yerine böylesi eğitici bir armağan seçmeniz hem çocuğunuzu mutlu edecek hem de sizi sevindirecektir.

Erkek çocuğa hediye veya kız çocuğa hediye olarak satın alabileceğiniz 123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritası'nı kaçırmamak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi geçin. Hediye Sepeti.com'un diğer çocuk hediyelerini de incelemeden geçmeyin!

 

123 Parça Puzzle Türkiye Siyasi Haritasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Türkiye siyasi haritası puzzle 123 parçadan oluşmaktadır.
  • Yapboz yapıldığında 32 cm x 68 cm olmaktadır.
  • Özel karton kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.