Yılbaşı Hediyesi Geyik Tasarımlı Müzikli Kar Küresi

Ürün Kodu : 13895

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Castle in the sky melodisi çalmaktadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Yılbaşı Hediyesi Geyik Tasarımlı Müzikli Kar Küresi özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Sağlık ve neşeyle yeni yıla merhaba demek için seçebileceğiniz enfes hediyeler arasında kar küreleri de bulunuyor. Ön yüzeyinde “love” yazan ve hediyelik dünyasının bir klasiği olan kar küresi tasarımı sizin için dört dörtlük olacak. Ailenize, yakınlarınıza, sevgilinize, eşinize, kardeşinize ya da çocuklarınıza alabileceğiniz sevimli bir tasarım olarak alternatifleriniz arasında bulunuyor. Kış tatilinin heyecanını sizinle paylaşan bütün sevdiklerinizin bayılacağı bir tasarım olarak karşınıza çıkıyor.

Farklı fikirler ve el yapımı doğum günü kartları modelleri ile armağanınıza harika bir hava katabilirsiniz. İstediğiniz eklemeler için müthiş ilham verici fikirler sizi bekliyor. Geyik tasarımlı şık bir kar küresi tercih ederek prestijli bir sürpriz yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak küçük dokunuşlarla geliştirebileceğiniz müthiş bir detay oluşturuyor. Kar kürelerinin müzikli olanları yılbaşı için çok tutulan armağanlar olmayı sürdürüyor. Kadın erkek, genç yaşlı herkesin çok sevdiği bir kar küresi modeli olarak diğerlerinin önüne geçiyor.

Evde el yapımı hediyeler nasıl yapılır kolay hediye güzelleştirme yöntemleri ve eşsiz sunum önerileri burada çeşitli tariflerde karşınıza çıkıyor. Jestinizin çok daha anlamlı olması için ufak dokunuşlarla inanılmaz derecede gelişim sağlayabilirsiniz. Kargo ve fiyat avantajları ile kampanyalardan faydalanmak için hemen detayları seçerek sipariş verebilirsiniz. Bütün opsiyonlar arasında popüler hediyelikler kısmında görebileceğiniz en naif ürün olan kar kürelerini sevdiklerinizle paylaşmadan geçmeyin. Bütün özel günler için uygun bu armağan jestiniz olacak.