Yeni Yıla Özel Masaüstü Mini Çam Ağacı

Ürün Kodu : S-11815
89,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Yılbaşı Özel Mini Çam Ağacını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet Saksı İçerisinde Kar efektli Çam Ağacı (Stoklara Göre Renk Farklılık Gösterebilir)
  • Çam ağacını ışıl ışıl yapacak renk değiştiren süs ışığı (80 adet led - 220v)
  • 30 adet farklı renklerde karışık Yılbaşı Süsleri
  • Yılbaşı Özel Mini Çam Ağacını Özenle Paketlenerek Gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Yeni Yıla Özel Masaüstü Mini Çam Ağacı bundan böyle yeni yıl seramonilerinin en güzel kutlama ağacı olacaktır.

Yeni yıl dendiğinde hiç şüphesiz ki en güzel şekilde süslenmiş olan ve evin en güzel köşesine yerleştirilmiş olan yılbaşı ağaçları gelir insanların aklına. Evlerin en güzel köşelerinde söz gelimi pencere önlerinde, sehpa ya da masaların üzerine kondurulmuş olan bu ağaçlar size en güzel şekilde yılbaşı ruhunu yaşatan objelerdendir zira. Noel hediyesi tadında evdekilere görsel bir şölen sunabileceğiniz bu ağaçla aslında onlara en güzel yeni yıl hediyesini de vermiş olacaksınız.

Ama elbette bu konularda gerçek genç çam ağaçlarını ya da fidelerini keserek büyük bir bitki katliamına neden olmak büyük bir barbarlık olacağından yapay çamları kullanmalıyız. Hediye Sepeti’yse bu anlamda en iyisini yapıyor ve bir çırpıda kurup kaldırabileceğiniz harika bir çam ağacıyla buluşturuyor sizleri. Bu ağaç için Yılbaşı çam ağacı nın en gösterişlisi ve pratiği diyebiliriz.

Sadece bir çam ağacımı peki bu? Elbette değil. Işıklı süslü çam ledleri, noel ağacı süsleri, kozalaklar yanında hediye olarak çam ağacınızı süsleyebilmeniz için gönderilecektir. Saksı sepetinde özel olarak üzerine kar yağmış efektleri verilen bu çam ağacı neden sizin evinizde de olmasın ki?

Baston şekerlemelerden, kozalaklardan, davullardan, noel babalardan, çanlardan oluşan 30 adet yeni yıl süsü de eşlik edecek bu özel çam ağacına. Kısacası size noel ruhunu en güzel şekilde yaşatacak olan bu çam ağacınızla çocuklarınızdan tutunda eşiniz, siz ve konuklarınıza kadar her kes çok mutlu olacaktır. Yeni yıl gelmeden 1 ay önce çamınızı yerinden çıkararak evinizin en sevdiğiniz noktasına asabilirsiniz. Akşam olduğundaysa yanan ışıkları evinize neşe katacak. Onlara Yeni yıl hediyesi vermeden önce bu güzel ağaçla ailenizi her gün yeniden sevindirebileceksiniz.