Yeni Doğan Bebeğe Hediye Resim Çerçevesi

Ürün Kodu : S-3242
44,90 TL

2 Saat 51 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

 

Yeni doğan bebeğe resim çerçevesi, dünyaya yeni gelen küçük misafirler için harika bir armağan…

Çok yakın zamanda ailenize yeni bir fert eklenmiş olabilir. Tanıdıklarınız, yakınlarınız ya da dostlarınız yeni bir bebek sahibi olduğunda, artık onlara özel bir hediye vermek istediğiniz de güçlük çekmeyeceksiniz. Zira bebekler için tasarlanmış olan bu rengarenk ve neşeli çerçeve, sadece ve sadece sizin hediye götüreceğiniz bebek için tasarlanacak.

22 cm x 25 cm ebatlarında olan bu güzel çerçeveler yeni doğan bebeğin odasını en güzel şekilde süsleyeceği gibi, daha şimdiden sadece ona özel olan bir hediyeye sahip olmasını sağlayacaktır. Eğer sevdiklerinize tatlımı tatlı bir Yeni doğan bebek hediye si götürmek isterseniz, kesinlikle seçeneğiniz bu  şirin çerçeve olmalı.

Aynı zamanda odasına muhteşem bir renk cümbüşü getirecek olan bu güzel  çerçeve, üzerinde  bu bebeğe özel olacak olan  tüm imgeleri barındıracak. İsim baş harflerini bebeğin ismini, yanı sıra özel tarihi üzerinde barındıracak olan bu güzel çerçeveye aile de hayran kalacaktır. Sevdikleriniz bebek sahibi olduğunda onlara kalıcı hediyeler grubundan bir yeni doğan hediyesi götürmek istiyorsanız, tercihinizi özel çerçevelerden yana yapmalısınız doğrusu.

 

Soft renkleri üzerine bulunan isim şeridi,  uçuşan neşeli puantiyeleriyle kız ya da erkek olsun tüm bebeklerin odasına toz pembe bir rüya  gibi düşebilecek olan bu güzel çerçeve, bebeklerin de en güzel  halini içinde barındıracak. Yıllar geçse de bu  bebeğin evinde sizden kalan güzel bir iz olarak kalacak olan bu güzel hediye, bu tatlı bebek büyürken bile onun ve ailesi  tarafından sizi onlara hatırlatacak olan  güzel mi güzel bir obje olacaktır. Kapıda ödeme hediye seçenekleriyle Hediye Sepeti her zaman  emrinizde…

 

 

Arkadaşınıza bebek görmeye gittiğinizde hatıra olarak yıllarca saklanabilecek. Ailenin yeni üyesinin odasını anlam katacak bu çerçeve alabilceğiniz en ideal bebek hediyesi olacak. Üzeri bir bebeğe yakışır şekilde cıvıl cıvıl olan bu çerçeve o büyüdüğünde dahi odasında bulundurabileceği şık bir seçim olacak.

Fotoğraflar herkes için oldukça önemlidir. Bebeğin ilk doğduğu anın özel bir çerçevede olması hem sizi,hem ailesini hem de ileride ona böyle bir anı bıraktığınız için ailenin yeni üyesine mutluluk verecek.

Yeni Doğan Bebeğe Hediye Resim Çerçevesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Çerçeve boyutu 25 cm x 20 cm'dir.
  • Resim alanı boyutu 10 cm x 15 cm'dir.