Yazılıp Silinebilen Yapılacaklar Listesi

Ürün Kodu : S-2811
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Hanımlar, gün içinde evde oradan oraya koşuşturan varlıklardır. Ev işleri telaşesi, çocukların bakımı, beslenmesi, giyim, okuluydu, market alışverişiydi, temizlik, çamaşır derken, çoğu bayanın aklında bir buharlaşma yaşanabiliyor gerçekten de. Çalışma hayatını da koltuğunun altına sığdıranlardan bahsetmeye henüz başlamadık bile…

Bu gibi bir hayat telaşesi içinde yaşayan bayanlar, gün içinde programlarında olan ve yapmaları gereken birçok şeyi de atlayabiliyor haliyle. Oysaki işi başından aşkın bayan tanıdıklarınıza bu güzel yazılıp – silinebilen yapılacakları listesinden armağan ettiğinizde artık hiçbir işlemlerini unutmayacaklardır.

10 x 15 cm ebatlarında olan bu liste, hediye sahibine yazılıp – silinebilen özel kalemiyle birlikte gönderilecek. Buzdolabının üzerine magneti sayesinde ‘pıt’ diye yapıştırabileceğiniz bu sevimli liste, her zaman arkadaşınızın gözünün önünde olacağından sürekli ona ‘yapılacaklar listesi’ni hatırlatacak. Enteresan hediyeler arasında yer alabilecek olan bu ürünü gördüğünde arkadaşınız çok sevinecek ve şaşıracak.

Dilerseniz bu listeyi özelleştirerek isme özel bir biçimde tanıdıklarınıza yollayarak hediye edebilirsiniz. Unutkan arkadaşlarınıza biçilmiş kafan bir hediyelik olarak gönderebileceğiniz bu sempatik armağan,  her zaman ellerinin altında olduğundan birçok şeyi atlamayacaklardır. Hatıralık hediyeler den sayılabilecek olan bu ürün sayesinde sürekli sizi anarak size çok dua edecekler. Şayet tanıdıklarınıza  ucuz hediye almak istiyorsanız bu ürün biçilmiş kaftan olacaktır. Hediye almak konusunda dilerseniz tanıdıklarınıza İlginç mutfak gereçleri arasından da hediye seçebilirsiniz.

Bayanların iş yoğunluğunda ev işlerinde illa atladıkları olmaktadır. Bu olay kimi zaman sorun olup işleri aksatmaktadır. Not alınan kağıtların kaybolması gibi bir sorun yaşamak istemiyorsanız size sonsuza dek kullanacağınız yapılacaklar listesi önerebiliriz.


Arkadaşınıza ev hediye almak istiyorsanız farklı bir seçenek olarak onun ismine özel yapılacaklar listesini hediye ederek onu büyük bir dertten kurtarabilirsiniz. Kendi kalemiyle gönderilecek olan yapılacaklar listesini buzdolabınızın üzerine yapıştırarak her zaman kullanabilirsiniz.

Yazılıp Silinebilen Yapılacaklar Listesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
10x15 cm boyutundadır.
Yazılıp silinebilen kalemiyle birlikte gönderilecektir.

Yorum Yaz

Bilal B.
Güzel
Ürünler çok güzel hediye paketleri ile birlikte fazla uzun olmayan bir zamanda elime ulaştı. Teşekkürler
13.03.2017
DUYGU T.
BAŞARILI
ÜRÜN SUNUMU COK BASARILI SEKILDE HAZIRLANMIS TEŞEKKÜRLER
09.09.2016
Elif K.
Ürün gayet kullanışlı ve şık. Anneme hediye olarak aldım ve hemen buzdolabının üzerinde yerini buldu. Sadece arkasındaki mıknatıs detaylarını daha sağlam yapmaları konusunda fikir de bulunabilirim. Hediyesepeti ailesine bu orjinal fikirdeki ürünleri için teşekkürler.
31.08.2015