Yazı Yazmayı Sevenlere İcon tasarımlı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

7 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 10234

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Yazı Yazmayı Sevenlere İcon tasarımlı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yazı yazmayı severlere icon tasarımlı tişört yazı tutkunlarına harika bir hediye! Hediye Sitesi Hediye Sepeti herkes için bir tişört yapar da , yazı yazma meraklılarını unutur mu hiç? Elbette hayır. İşte bu sayfada da yazı yazmadan duramayanlara, bir şeyler karalamadan yapamayanlara özel bir tişört yer alıyor.

Yazı yazmak başka bir ustalık ister. Yüksek bir meleke işi olan yazı sanatı yazar adaylarının, bir şeyler karalayanların, yazıları ufak – tefek köşelerde yayınlanan yazar ya da profesyonel yazarların sahip olduğu becerilerinden. Şayet sizin de içi harflerle, mısralarla dolup taşan, azgın nehirler sular – seller gibi içindeki yazım tutkusunu durduramayan tanıdıklarınız varsa bu güzel tişört hediyesi tam da onlara göre. Yazarlara sürpriz doğum günü hediyesi almak istediğiniz zamanlarda yararlanabileceğiniz bu ikon tişörtü yazar dostları çok etkileyecek.

 

Zira üzerindeki kuş tüyü kalem, dolma kalem ve tükenmez kalem her şeyi en güzel şekilde anlatıyor olacak bu güzel tişörtte. Üzerine dünyanın en iyi yazarı gibi ibareler ve isim özelleştirmeleri ekletebileceğiniz bu harika tişört gerçek bir yazar hediyesi. Siyah ve gece mavisi renklerinden oluşan bu derin tasarımlı tişörtü gören yazar – çizer arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız mesajı alacak ve doğal olarak da bu hediyeye bayılacak. Yazar arkadaşına doğum günü hediyesi arayan herkesin Hediye Sepeti sayfalarında ulaşabileceğiniz bu özel yazar tişörtüyle sevdiklerinize alışılmışın dışında bir hediye sunmuş olacaksınız.

 

Yazar erkeğe hediye ne olabilir acaba diye artık uzun uzadıya düşünmenize gerek yok. Zira sayfalarımızda aramaya başladığınız anda bulabileceğiniz bu güzel tişört hediyesi hediye yazı merakı olan kişilere büyük sürpriz yaşatacak olan özel bir armağan olacak.

 

Yazı yazmak bir sanattır derler. Bu sanatı icra edenler de büyük birer sanatçı niteliğinde. Herkesin kolaylıkla başaramadığı bu iş birikim ve tecrübe gerektiriyor. Sizin de iyi yazı yazmak gibi güzel bir sanatı icra eden dostalarınız/arkadaşlarınız varsa harika bir öneride bulunacağız; Yazı Yazmayı Sevenlere İcon tasarımlı Tişört..

Üzerindeki kuş tüyü kalem, dolma kalem ve tükenmez kalem figürü ile dikkat çeken bu tasarım tişört, adeta yazı yazma sanatını yansıtıyor. Yazar olan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Yazı Yazmayı Sevenlere İcon tasarımlı Tişört evde, sokakta, caddede, alışverişte, sporda, tatilde kullanıma uygundur. Sevdikleriniz tasarım harikası bu baskılı tişörtü diledikleri her yerde keyifle giyebilirler.

Sıradan tişörtlerin aksine üzerindeki baskılarla anlamlı ve farklı bir hediye olabilecek Yazı Yazmayı Sevenlere İcon tasarımlı Tişört'ü yazar sevdiklerinize armağan etmek için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır.