Trabzon Şehri Hediyesi Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%10 indirim
399.90 TL
359.91 TL
Ürün Kodu: 10287
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Trabzonluya Hediye Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Trabzon şehri hediyesi baskılı tişört Trabzon'lu olan herkes için büyük bir jest olacak!

Trabzon Karadeniz’in incisi özel şehirlerimizden…  Çayı, fındığı, havasından ve doğasından ötürü hayvan beslenme alışkanlıklarından kaynaklanan süt türevi ürünlerinin tereyağı, özel peynirleri gibi lezzetleriyle dillere destan olmuş bu güzel Trabzon şehri şimdiyse Hediye Sepeti sayfalarında Karadeniz'liler için tasarlanmış olan en güzel tişörte dönüşüyor. Trabzon'lu Bayan - Erkek sevgiliye alınacak hediye bize sorarsanız tam karşınızda duruyor.

 

Karadeniz insanının sıcaklığını, parlayan alev gibi bir an parlayan ve bir an sönen ve eskiye dönen anlık ateşini bilenler bilir. Belki Karadeniz bölgesinin insanının saflığını, sıcaklığını ya da anlık iniş – çıkışlarını en güzel tasvir eden kişiliklerdendir Trabzonlular. Şayet Trabzon'lu bir tanıdığınız varsa, arkadaşınıza bu güzel hediyeyi hemen şimdi sipariş edebilirsiniz. Ya da Trabzon'lu bir aileye mensupsanız ya da Trabzon'lu bir kişiyle evliyseniz tam da size göre olabilecek harika bir hediye karşınızda duruyor. Trabzon'da doğmuş bayan - Erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri mi arıyorsunuz? O halde bu tişört tam da aradığınız şey olabilir.

 

Karadeniz’in Trabzon şehrinin en bilindik özelliklerinin üzerinde yansıtıldığı bu Trabzonlulara özel tişörtlerle tüm hemşerilerinizi sevindirebilir hatta bir tane de kendiniz için sipariş edebilirsiniz. Fındığın, hamsinin, efsanevi Trabzon horonunun, unutulmaz lezzetlerden dumanı üzerinde tüten tereyağlı peyniri çatalınızda ya da ekmek parçasında size uzadıkça uzayan peyniriyle muhlaması, temiz havası ve lezzetli köfteleriyle tanına n Akçaabat beldesi, bordo – mavi Trabzon futbol takımının renkleri hem bu özel tişörtte. Yine Vakfı Kebiri, Uzun gölü, unutulmaz hamsili pilav lezzeti, 61 Trabzon plaka kodu, tarihi Sümela manastırı, çılgın kolbastı oyunu, özel lezzetlerden laz böreği, yaylaları hep bu tişörtte…

Tişört modelleri nin en güzelini bulabileceğiniz Hediye Sepeti tüm illerimize özel  tasarlanan tişörtleriyle sizi baş başa bırakıyor.

Ülkemizin en güzel yerlerinden birisi olan Trabzon iline özel Trabzon Şehri Hediyesi Baskılı Tişört sizlerle! Trabzonlu arkadaşlarınıza güzel bir jest yapmak istemez miydiniz? Onlara yapabileceğiniz en güzel jestlerden birisi memleketine özgü bir tişört almak olabilir. Trabzona özgü olan her şeyi bu tişörtte topladığımızı belirtmekte fayda var. Baskılı tişört alanında bir numara olan hediye sepeti sizlere şimdi de memleketinize özel bir baskılı tişört sunuyor.

Artık Trabzon tişörtü ile istediğiniz yere gidip trabzonlu olduğunuzu belli edebileceksiniz. Size bir gurur kaynağı sağlayacak bu tişörtü denemenizde ya da trabzonlu arkadaşlarınıza hediye etmenizde fayda var. Hele ki memleket özlemi çeken arkadaşlarınıza Trabzon Şehri Hediyesi Baskılı Tişört  çok iyi gelecektir.