YAY Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : 3164

Sürprizi ve ilginç hediyeleri seven yay burçlarına hediye edilebilecek en özel tasarıma imza attık; YAY Burcuna Hediye Kupa Bardak..

Oldukça hareketli, şakacı, gezmekten ve eğlenmekten hoşlanan yay burcu sevdiklerinizin aklını başından almak için yeterli olabilecek bu özel tasarım  kupamız yay burcunun simgesi ile kusursuz bir görüntüye kavuşturulmuştur. Ve yine üzerine süblimasyon tekniği ile yazılacak isim sayesinde kişiye özel bir tasarıma dönüşmektedir. Böylelikle YAY Burcuna Hediye Kupa Bardak ile bu burçtaki sevdiklerinize anlam dolu hediye vermenin mümkün oluyor. Hem burçlarına hitab eden bir hediye olur, hem de isimlerine özel tasarlanıp kendilerini özel hissettiriyor. Güne çay veya kahve ile başlayan veya gün içerisindeki yorgunluklarını atmak adına çay/kahve içen yay buçları isimlerine özel hazırlanan bu kupa ile içeceklerini yudumlamaktan büyük keyif alacaklardır. Çay/kahve kupası olarak kullanmasalar bile çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabileceklerdir.

Sevdiklerinizi özel hissettirmek adına tercih edebileceğiniz kişiye özel hediyelerden en güzeli YAY Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı arkadaşlarınız/dostlarınız ve tüm sevdikleriniz için hazırlatmak isterseniz tek yapmanız gereken hediyeyi vereceğiniz kişinin ismini tarafımıza iletmek olacaktır. Acele edin ve bu anlamlı hediyeyi kaçırmayın!

 

YAY Burcuna Hediye Kupa Bardak'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.