Terazi Burcu Arkadaşa Hediye Sihirli Porselen Kupa

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
174.90 TL
Ürün Kodu: 15797

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen Kupadır.
  • Sıcak içecek doldurulduğunda gizli resim ortaya çıkar.
  • Boyutları 8x10 cm'dir.
  • Baskı Süblimasyon
  • Kupa üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır. Yıkarken ılık suda ve elle yıkamanız gerekir. Bulaşık makinesinde veya elde dahi olsa çok yüksek ısıda yıkamanız bardağınıza yapılan baskının çıkmasına sebep olabilir. Asla bulaşık makinesinde ve aşırı derece de kaynar suda yıkamayınız.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Terazi burçları son derece sakin olmalarına karşılık çoğunlukla arkadaşlarının ve çevrelerinin kendilerine gösterdiği özen ve sevgiden dolayı büyük bir mutluluk duyarlar. Aynı zamanda çevrelerinin kendilerini özel hissettirmediği anlarda da bu durumdan olumsuz olarak etkilenirler ve bunu çevrelerine de belli etmeyerek kendi içlerinde yaşamayı tercih ederler.

Bu bakımdan terazi burcu olan sevdiklerinizi çok mutlu etmek ve onlara verdiğiniz değeri çok açık bir şekilde anlayabilmeleri için Terazi Burcu Arkadaşa Hediye Sihirli Porselen Kupa tercih edebilirsiniz. Bu özel baskı kupa sihirli yapısı sayesinde terazi burcu arkadaşınızın, yakınlarınızın ve sevdiklerinizin çok hoşuna gidecektir.

Bardak kullanılmadığı durumlarda sade tasarımı ile dikkat çekerken, asıl özelliğini içine sıcak içecek koyulduğunda göstermektedir. Görüntü değiştirerek terazi burcu özelliklerini gösteren bardak bu sayede kullanım sırasında büyük bir şaşkınlığın oluşmasına etki etmektedir. Bu özellikleri ile birlikte terazi burcu olan arkadaşlarınızın doğum günleri başta olmak yeni işe başladıkları anlarda iş heyecanlarını yatıştırmak ve onlara işinde temennilerde bulunduğunuzu göstermek isteğiniz için tercih edeceğiniz ürün, arkadaşınızı çok mutlu edecek ve her zaman bardağını kullanmasını sağlayacaktır. Malzemesi sayesinde tamamen sağlıklı olan ürün aynı zamanda uzun süreli kullanımlara da uygundur.