Sporcu Arkadaşa Hediye Geometrik Desenli Buff Bandana Maske

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16897

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bandana Ölçüsü: 55 cm x 25 cm - Ağırlık: 50gr
  • Özel hava alan terletmez kumaş.
  • Tek bir ürün alırsınız ama birbirinden farklı biçimlerde kullanım sağlarsınız. Böylece siz ne isterseniz bandananız o olur.
  • Fular, alın bandı, korsan bandana, başörtüsü, saç bandı, bere, bone, bileklik, kaşkol, saç tokası, kar maskesi, atkı, yüz maskesi ve başka ne isterseniz!
  • Vücudunuzun sıcaklık dengesini korumanıza yardımcı olur.
  • Tüm sporcular, aşçılar, şefler, sağlıkçılar, gıda sektörü çalışanları, güneşten veya soğuktan korunmayı gerektiren iş kollarında çalışanlar ve isteyen herkes bu bandanayı kullanabilir.
  • Yer kaplamaz, kolayca temizlenir, hızlıca kurur.
  • Maksimum 40°C sıcaklıkta yıkanmalıdır,ağartıcı kullanmayın, ipe asarak kurutun, ütülemeyin.
  • Sporcu Arkadaşa Hediye Geometrik Desenli Buff Bandana Maske özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşa, eşe, sevgiliye farklı sürprizler yapmak istiyorsanız alışılmışın dışında olan hediyelerden seçmeniz çok önemlidir. Sporcu Arkadaşa Hediye Geometrik Desenli Buff Bandana Maske sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edebilecek, onlar için çok özel bir hediye verebileceksiniz. Günlük yaşamda pek çok alanda kullanım özelliği sunan bu bandana maske sayesinde sevdiklerinizi ne kadar çok düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Özel olarak tasarlanmış bandananın pek çok kullanım alanı bulunmaktadır; fular, alın bandı, başörtüsü, bere, bileklik, saç tokası gibi çok kullanışlı ve işlevsel olan ürün bu sayede çok farklı yaş ve meslek kollarında olanlara hitap eder. Sporcular bandana ile birlikte daha sağlıklı şekilde spor yapabilir. Şef, sağlık çalışanı, gıda üretiminde yer alanlar gibi farklı işleri yapanlar da yine bandanadan yararlanabilir.

Tamamen sağlıklı yapıda oluşu ile öne çıkan bandana vücudun sıcaklık dengesinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Hava alan yapısı ile birlikte her zaman ferah bir kullanım sunar. Rahatlık ve konfor veren yapısı ile birlikte çok pratik kullanıma sahiptir. Hediye olarak verdiğiniz yakınlarınız istedikleri her zaman bandanayı kullanabilecektir. Özel tasarımı sayesinde sevdiklerinizin tarzının da öne çıkmasına ve vurgulanmasına yardımcı olur.