Sonsuzluk İşaretli Ayna

Ürün Kodu : S-3606
24,90 TL

‘Aynasız asla’ yaşayamayan eşinize ya da sevgilinize bu şık aynayı aldığınızda çok mutlu olacaktır.

Her kadının çantasını bir el aynası süsler elbet ama bu kadar güzel ve şık bir el aynası pek az kadının yanında gezdirdiği türdendir. Şayet sizlerde biricik sevdiğinizi bu şık aynayla buluşturmak isterseniz hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bu şık metal kapaklı aynanın üzerinde aşkınızı ifade edecek olan kocaman bir sonsuzluk işareti bulunuyor. Aynanın üzerini süsleyen işleme yalnız bu kadar da değil. Sonsuzluk işaretinin içinde sizin adlarınız da yer alıyor olacak. Ayrıca da yine aynanın kapağını üzerine ‘sonsuza dek’, ‘biricik aşkıma’ ya da ‘biricik eşime’ gibi güzel sözlerde yazdırma imkanına sahipsiniz.

Sevgiliye hediye hazırlama fikirleri arasında yararlanabileceğiniz bu sonsuzluk işaretli ayna, ona çok manalı olan bir hediye olarak gelecektir. Bu sayede artık eşiniz çantasını açıp, aynasını kullanmak istediğinde, her zaman yanında sizden bir parça taşıyor olacak. Aynasını eline aldığı anda da, yanında olmadığınız zamanlarda bile sevginiz onu sımsıkı saracaktır. Dilerseniz sevdiğiniz kadına bu isme özel zarif el aynasını yaş günü hediyesi olarak da sunabilirsiniz.

Hediyelik ayna olarak ona vereceğiniz bu makyaj aynası aynalar arasında en şık tasarıma sahip olan türlerindendir. Diğer taraftan onu çirkin ve sıradan aynalardan kurtarmış olacaksınız. Artık bundan böyle her çantasındaki aynasına eli gittiğinde büyük bir sükseyle çıkarıp kullanacaktır. Dilerseniz bu sonsuzluk işaretli aynayı sevdiğinize özel gününüzde sonsuzluk işareti bileklikle kombinleyerek takım şeklinde de verebilirsiniz. Bu saye de hediyenin dozajını arttırmış olursunuz. Hediye çeşitleri arasından isme özel sonsuzluk işaretli makyaj aynası bundan sonra yanından ayırmadığı bir obje olarak kalacak.

 

Eşiniz ve kendi adını yazdırabileceğiniz metal ayna alabileceğiniz en romantik hediye seçimlerinden biri olacaktır. Sonsuza kadar beraber olacağınızı her fırsatta dile getirdiniz ancak ona vereceğiniz hediyeniz ile de bunu pekiştirmek istiyorsanız her zaman severek kullanacağı ve kalıcı olarak özelleştirilecek ayna özel bir seçim olacaktır.


Özel bir doğum günü hediyesi ya da anlamlı bir yıldonümü hediyesi arıyorsanız sadece eşiniz için hazırlanacak özle tasarım makyaj aynasını tercih edebilirsiniz.

 

Sonsuzluk İşaretli Ayna'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 cm çapındadır.
  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • İki taraflı ayna mevcuttur.

Yorum Yaz

Elif .
Süper
Çok güzel tam istediğim gibi geldi kusursuz teşekkür ederim
29.05.2017
Elif Ç.
Cok guzel
Teşekkür ederim
21.12.2016
Abdullah y.
Mükemmel
Ürün sağlam ve çok hızlı geldi. Ayrıca çok güzel tasarım
24.11.2016
Umut B.
Aldıgım ürün
Çok harika bir ürün çok teşekkür ederim hediye sepeti'ne aldıgım bu ürün sayesin'de hayatım'daki insanla aram'daki bag daha çok yakınlaştı
28.09.2016
Ali A.
Teşekkürler
Tam zamanında geldi. Ürünler tam istediğim gibi hazırlanmış. Teşekkürler.
17.05.2016
Önder K.
Gayet memnun kaldım
08.12.2015
M.Barış B.
Tüm süreci bilgilendirerek en kısa sürede ulaştırdığıniz için teşekkürler hediyesepeti. 18/11/2015
18.11.2015
.
Çok iyi ürünnn
15.09.2015
Cihat a.
Beklemedigim kadar kisa surede elime ulastirildi tsk ler hediyesepeti beni cidden sarstirttiniz.
12.09.2015
ilhan D.
ürün sipariş ettiğim gün paketlendi ve elime en hızlı şekilde geçti ve bende memnun kaldım teşekkür ederim.
26.08.2015
Faruk D.
Ürün hızlı geldi, memnun kaldım.Teşekkür ederim.
04.06.2015
ÖZCAN Y.
Evet ürün sipariş verdiğim akşam paketlendi ve bende memnun kaldım teşekkürler.
25.12.2014
A.ERİM .
Ürün hakikaten çok hızlı bir biçimde geldi ve beklediğim gibiydi teşekkürler hediye sepeti
18.10.2014