Sevgiliye Hediye İsimli Fotoğraf Baskılı Işıklı Makyaj Aynası

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%18 indirim
499.90 TL
409.92 TL
Ürün Kodu: 16720

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Makyaj aynası 25 cm x 20 cm ölçüleridedir.
  • 14.5 cm fotoğraf ölçüsü.
  • 8 adet led ışığı ile bulunmaktadır.
  • Led ışıklarları aktif ederek fotoğrafınızı görebilir, ışığı kapatarak tekrar ayna moduna geçiş yapabilirsiniz.
  • Usb kablosu ile ister powerbank ile ister bilgisayarınıza takarak çalıştırabilirsiniz.
  • Elektriğin olmadığı yerde 3 adet kalem pil ile de çalıştırabilirsiniz.
  • Açma kapama düğmesi bulunmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliye hediye tercihinizde alışılmış hediyelerin dışına çıkmak, onu çok mutlu etmek, özel bir görünüm sunmak istiyorsanız özel tasarımı ile Sevgiliye Hediye İsimli Fotoğraf Baskılı Işıklı Makyaj Aynası harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel tasarım makyaj aynası mutluluk anlarınızın artmasına yardımcı olduğu gibi aynı zamanda sevgilinizin de daha güzel görünmesine de katkı sunmuş olacaktır.

Sevgili olmak her konuda ayrıcalık gerektirdiği gibi tercih edilecek hediyeler için de ayrıcalıklı ve özel seçimler yapmayı gerektirir. Bu yüzden sevgilinizi çok mutlu edecek özel bir hediye tercihinde bulunmanız için bu özel makyaj aynası eşsiz bir kolaylık sağlamış oluyor. Makyaj aynasının en büyük özelliği zerinde mutlu anlarınızı yansıtan fotoğrafınızın yer alması. Led ışıkları aktif edilerek fotoğrafınız ortaya çıkmaktadır. Işığı kapatıldığı an ise tekrar ayna moduna geçiş yapmak mümkün oluyor.

Bu sayede hem özel bir fotoğraf çerçevesi hem de ayna olarak işlevsel bir kullanım olanağı sunan bu özel ayna ile her zaman özel mutluluklar yaratabileceksiniz. Şık görünümü sayesinde sevgilinizin kullanmaktan çok büyük mutluluk duyacağı ayna sevgilinizin şimdiye kadar aldığı en özel ve ayrıcalıklı hediye anlamı taşıyarak onun çok mutlu olmasına özel bir destek sunacaktır.