Şık Deri Kutusunda Atatürk Silueti ve İmzalı Kalem

Ürün Kodu : 12871

Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler:

  • Deri kutu içerinde saten kaplama kullanılmıştır.
  • Kutu kapağı üzerinde lastikli cep bulunmaktadır.
  • Kutu İçerindeki kalem ayrıca kendi kutusuyla çıkarılabilir. Deri kutu kişisel eşyalarınız için kullanıma uygundur.
  • Kalemlerin üzerinde özel kabartma Atatürk Siüeti ve imzası bulunmaktadır.
  • Kalemler 14 cm x 1.4 cm boyundadır.
  • Kalem mavi renkte yazmaktadır.
  • Şık Deri Kutusunda Atatürk Silueti ve İmzalı Kalem özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Sevdiklerimiz için tercih edebileceğimiz orjinal doğum günü hediyeleri ile onların kalbini fethedebilirsiniz. Doğum günü ve yıldönümleri sevdiklerinizi mutlu etmek için şahane bir fırsat olarak bilinir. Bunun için de hemen hemen her ince ayrıntıyı düşünerek hareket etmek gerekir ve ona göre bir hediye seçilir. Atatürk silueti ile imzalı kalem de bu hediyelerden biri olabilir. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz bu şık ve asil kalem ile onları mutlu edebileceğiniz gibi unutamayacakları bir hediye vermiş olabilirsiniz.

Arkadaşa ilginç doğum günü sürprizleri saymakla bitmez ama içlerinden en değerli ve zarif olarak belirtebileceğimiz Atatürk silueti imzalı kalem ile arkadaşınızın gönlünü fethedebilirsiniz. Hediye, şık deri kutusundan ürünün kendisine kadar zarafetle hazırlandığından hediyeyi alan kişinin ürünü görür görmez bayılması olası bir ihtimal. Deri kutunun içerisi saten kaplamadır ve kalem haricinde kendi özel işleriniz için de kullanılabilir. Arkadaşınızın zevkine uygun hangisi ise tercihinizi altın ya da gümüşten yana kullanabilirsiniz.

Kalem mavi renkte oluşuyla her iş için kullanılabilir formatta tasarlanmış ve günlük hayatta kullanım için üretilmiş. Şık deri kutusunda sunulan kalem hazırlanırken özenle hediye paketi yapılır ve zarif bir sunum imkânı sağlar. Kalemlerin üzerinde özel kabartmalı Atatürk silueti ve imzası bulunduğundan hediyenin manevi değerinin oldukça yüksek olduğunu belirtmekte fayda var. Hediye edeceğiniz kişi kalemi ilk günkü canlılığından hiçbir şey kaybetmeyecek şekilde uzun yıllar kullanabilir.