Sevgiliye Hediye Rezerve 2li Yastık Kılıfı Seti

32 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 11037

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 2 adet kişiye özel baskılı yastık kılıfı gönderilmektedir.
  • Yıkamaya dayanıklı olarak pamuklu kumaşa tekstil baskısı yapılmaktadır
  • Yastık standart nevresim yastığı boyutundadır.
  • Yalnızca Yastık Kılıfı gönderilmektedir. Yastık içi dolu değildir
  • Ürün Ebatı: 70x50 cm
  • Sevgiliye Hediye Rezerve 2li Yastık Kılıfı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Restoranlarda yaşadığınız reserve keyfini, kendi yatağınızda da vip lüxünde sürdürün! … İsme özel bu yastık kılıflarından satın aldığınızda hem siz hem de eşiniz kendisini çok özel hissedecek.

Yastık yastık olalı hiç bu kadar özel olmamıştı. Evlerinizin kendimize ait olan en özel köşesi yattığımız yerlerdir hiç şüphesiz. Dilerseniz sizlerde hem tüm günün yorgunluğunu çıkarttığınız bu bölümü, hem de eşinizle en özel anlarınızı yaşadığınız yatağınızı kendinize özel çizgilerle sınırlandırabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette ki bu yastık kılıfları sayesinde.

Sevgiliye hediye reserveli 2li yastık seti, içi dolgulu yastıklara geçirilmiş, hazır şekilde gönderilmektedir. Subliminasyon tekniğiyle baskılanması nedeniyle de ne kadar yıkasanız yıkayın üzerindeki baskıların çıkmasından endişe etmenize gerek kalmayacaktır.70x50cm ebatlarında yani standart nevresim takımı yastık kılıfı ölçülerinde olan bu yastıklar tüm takımlarınıza uyumlu ölçüler ve renkler taşımaktadır. Üzerinde reserve isimlerinizi taşıyan bu yastık kılıfları değişik sevgililer günü hediyesi olarak eşinize ya da kız arkadaşınıza gönlünüzce hediye edebileceğiniz bir üründür.

Beyaz zemin üzerinde altı çizili olarak siyah yazı karakterleriyle yastıklarınıza işlenmiş olan isimli yastıklarınız, sizi yattığınız yerde bile onore edecek. Kişiye özel baskı tekniklerinden yararlanılarak oluşturulan bu yastıkları sevgilinize hediye ettiğinizde mutluluğunu gözlerinden okuyabilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonuyla da son derece uyumlu olabilecek olan bu elit tasarımdaki yastıkları sipariş edin ve paketi açarken yaşadığı neşeli anlara şahitlik edin yeter. Zira bayanlar ev tekstil ürünlerine hiçbir zaman ’hayır’ diyemeyecek olan varlıklardır. Dilerseniz yatak odanızda yastığa baskı teknikleriyle ede edilen bu çok şık ve elegan görünümlü yastıklara sizlerde sahip olabilirsiniz.