Sevgililere Hediyelik Kalpli Aşk Kupası

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Nisan Cuma günü kargoya verilecektir.
24.90 TL
Ürün Kodu : 10897

Size en güzel duyguları yaşatan, kalbi sizinkiyle birlikte çarpan, her zaman sizi mutlu etmek için fedakarlıklarıyla göz dolduran değerli sevgilinize çok özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Sevgililere özel olarak hazırlanan kalpli aşk kupaları ile sevgilinize çok güzel bir mesaj verirken aynı zamanda anlamlı bir hatıra bırakmış olacaksınız.

Biricik sevgilinize Sevgililer Günü sürprizleri için fikir arayışındaysanız aşkınızı temsil edecek kalpli kupalar da muhakkak sürprize dahil edilecek türden anlamlı bir hediye olacaktır. Romantik anlarınızı pekiştiren ve sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayan size özel kupalar akıllardan çıkmayacak bir hediye olacaktır. Birlikte çok güzel anılar biriktirdiğiniz sevgilinize böylesine romantik bir hediye vererek hatıralarınıza bir yenisini eklemiş olursunuz. Çiftlere özel hediyeler arasında göze çarpan ikili aşk kupası seti uzun süre kullanılabilecek bir eşya olacak ve sevgilinize sık sık sizi anımsatacaktır.

Evinde veya iş yerinde severek kullanacağı kupanın biri onda biri sizde kalacak ve yan yana olamadığınız anlarda birbirinize söyleyemediklerinizi temsil edecek. Kalpli kupa bardakları ile sevgilinize özel anlar yaşatacak, onu şaşırtırken aynı zamanda mutlu etmiş olacaksınız.

Size aşkı tattıran sevgiliniz için özel günlerde bu anlamlı hediyeyi tercih edebilirsiniz. “Sevgilime doğum günü hediyesi ne alabilirim?”, “Yıldönümümüzde ona etkileyici bir hediye olarak ne hazırlayabilirim?” gibi sorularla boğuşuyorsanız çiftlere özel hazırlanan kalpli aşk kupaları sizin cevabınız olacak.

Sevgililere Hediyelik Kalpli Aşk Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen kupa üzerine baskı yapılmaktadır, kalıcıdır, uzun ömürlüdür.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ama yine de yıkarken ılık suda ve elle yıkamanız, baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
  • Kupa bardak; 8,5 cm çapında 10cm yüksekliğindedir.