Sevgililer Günü Hediyesi Romantik Sevgili Tişört Kombini

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 16589

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir adet kadın bir adet erkek tişörtü şeklinde sevgili kombinidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Sevgililer Günü Hediyesi Romantik Sevgili Tişört Kombini özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak her zaman en özel ve büyük mutlulukların yaşanması anlamına gelir. Bu mutlulukların yaşanmasını sağlayan ise çiftlerin kendi aralarında geliştirdikleri uyumdur. Uyum sayesinde aralarındaki bağlar güçlenir ve sevgileri her şeyin üzerine çıkabilir. Sevgiliniz ile ne kadar uyumlu olduğunu göstermek ve kendinizi tamamen birbirinize ait hissetmek için cift tişörtleri doğru bir hediye seçeneği oluşturuyorlar.

Sevgililer Günü Hediyesi Romantik Sevgili Tişört Kombini sayesinde sevgilinize aşk dolu bir hediye vereceğiniz gibi dışarıya karşı da ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu gösterme fırsatı elde edebiliyorsunuz. Bu özel tasarıma sahip olan tişört tamamen pamuktan üretildiği için sağlıklı ve ferah bir kullanım sunmaktadır. Bu sayede günlük yaşamda rahatlıkla tercih edilebilir.

Kumaşla bütünleşen baskı kalitesi sayesinde üzerinde yer alan tasarım zamana ya da kullanıma bağlı olarak eskime veya solma göstermez. Böylece tıpkı sevginiz gibi her zaman canlılığını korur. Sağladığı esneklik ve ferahlık ile birlikte rahat, işlevsel ve kolay bir kullanım sunan bu özel kombin sayesinde sevgiliniz ile her zaman uyumlu görüneceksiniz. Kalitesi ve tasarımı ile sevgilinizin de hediye olarak almaktan büyük mutluluk duyacağı bu özel kombin her zaman birlikteliğinizi özel bir hale getirecek.