Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı

Ürün Kodu : S-12012
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gözlük kılıfı 19cm x 10cm ölçülerindedir.
  • Gözlük kılıfı sağlam Gabardin kumaştan üretilmiştir.
  • Mıknatıslı kapatma klipsi bulunmaktadır.
  • Yaklaşık 14cm ölçüsünde tutma ipi bulunmaktadır.
  • Seni Seviyorum Göz Testi Tasarımlı Gözlük Kılıfı özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Şimdiye kadar aldığınız hediyeleri bir düşünün ve sevgilinize bu zamana kadar verdiğiniz hediyeleri gözünüzün önüne getirin… Eğer hediyelerinizin monotonlaştığını ve sürprizinin kaçtığını düşünüyorsanız farklı hediye alternatifleri düşünmenizin ve daha başka hediyeler vermenizin zamanı geldi demektir. Seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi ile farklı bir hediye verebilir ve sevgilinizi ya da eşinizi şaşırtabilirsiniz. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz gözlük kullanmayı seviyorsa ve farklı bir gözlük kılıfının onu mutlu edeceğiniz düşünüyorsanız, seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi tam da ona göre olacaktır. Bu duygu yüklü hediye karşısında çok mutu olacaktır.

Eğer siz de bu sefer ilginç doğum günü sürprizleri yapmak ve şaşırtan hediyeler vermek istiyorsanız doğru sayfadasınız demektir. Seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi ile karşınızdakini hem şaşırtacak hem de çok mutlu edeceksiniz. Bu duygu dolu hediye karşısında kim mutluluktan havalara uçmaz ki… Hediye vermek istediğiniz kişi özellikle bir de gözlüğünü yanından hiç eksik etmeyen birisi ise o zaman bu hediyeye iki kat fazla sevineceği kesin… Seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediyesini sevilinize ya da eşinize verebilir ve onu sevindirebilirsiniz.

Şimdiye kadar verdiğiniz hediyelerin dışında bir hediye vermek ve farklı sürprizler yaparak sevgilinizi ya da eşinizi şaşırtmak istiyorsanız seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi ile bunu başarabilirsiniz. 19 cm X 10 cm boyutlarındaki seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı, sağlam gabardin kumaştan üretilmiş ve üzerindeki tasarımda karo kız ve karo vale seçenekleri bulunmaktadır. Mıknatıslı kapatma klipsine sahip olan seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı, yaklaşık 14 cm boyunda tutma ipine sahiptir. seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediyesi özel hediye kutusu paketi ile tarafınıza ya da istediğiniz herhangi bir adrese kargo yapılmaktadır.

Sevgiliye doğum günü sürprizleri yapmak ve ona farklı hediyeler almak istiyorsanız ve bu alacağınız hediyenin de daha önceden görülmemiş, çevresindeki başka kimsede olmayan bir hediye olmasını istiyorsanız seni seviyorum göz testi tasarımlı gözlük kılıfı hediye seçeneği doğru bir tercih olacaktır.