Semt Tasarımlı İlçenize Özel Baskılı Kapşonlu Sweatshirt

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
139.90 TL
Ürün Kodu : 16278

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen, hava geçiren terletmez canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah, Lacivert, Gri Melanj, Bordo ve Füme Rengi alternatifleri mevcuttur.
  • Beden: Kadın: XS-S-M-L-XL, Erkek: S-M-L-XL-XXL
  • %100 sağlıklı pamuk kapuşonlu sweatshirt.
  • Semt Tasarımlı İlçenize Özel Baskılı Kapşonlu Sweatshirt özenle kutulanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaş ya da sevgili hediyeleri arasında yakınlarınız için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız onların yaşadığı ya da doğdukları semti üzerinde yer verecek Semt Tasarımlı İlçenize Özel Baskılı Kapşonlu Sweatshirt tercih ederek ayrı bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Herkes için yaşadığı ya da doğduğu semt ayrı anlamlar taşır. Ancak özellikle bazı semtler bütünleştikleri kültürel durum sebebiyle çok daha ayrıcalıklı bir yapıya sahiptirler. Yakınlarınızın yaşadığı ya da doğdukları için kendileri adına özel bir yere sahip olan semtlerin üzerine yazılacağı bu sweatshirt onlara verebileceğiniz özel bir hediye anlamı taşıyor.

Bu özel hediye ile birlikte sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz gibi aynı zamanda sağlıklı bir kullanım bulmalarına da yardım edebilirsiniz. Tamamen pamuk olan ve nefes alan yapısı ile birlikte sağlıklı bir kullanım olanağı sunan sweatshirt üzerine hediye vereceğiniz yakınlarınız için özel anlamlar taşıyan semt adı kumaşla bütünleşen baskı kalitesi ile yer alacaktır. Bu sayede uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım imkânı yaratarak her zaman sevdikleriniz tarafından kullanılacaktır.