Şeker Peker Bardak Seti

Ürün Kodu : S-3319
59,90 TL 49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Şeker Peker Bardak Seti Özellikleri:

  • 2 adet bardak içerir
  • Hacim: 495 cc.
  • Yükselik: 145 mm.
  • Ağız Çapı: 66.5 mm.
  • Renklerin uzun süre aynı kalitede kalması için elde yıkanması önerilir.

AÇIKLAMA

Şeker Peker bardak seti, evinizin en güzel eğlencesi…

Evinizi neşeli ve renkli objelerle bezemek tamamen sizin becerikliliğinize kalmış olan bir konudur. Dilerseniz evinizi sıcacık bir aşk yuvasına çevirebilir, dilerseniz de soğuk bir ortam yaratabilirsiniz yuvalarınızda. Hiç kimse renkli iyi enerjiler veren bir ortam yerine, evinde soğuk rüzgarların esmesini istemez. İşte mutfağınızda bile bu bardak resimli ürünle harikalar yaratabilirsiniz.

 

Bunun için renklerin gücünden ve objelerin sempatikliğinden yararlanabilirsiniz. Aynı şey mutfağınızda kullandığınız ve içeceklerinizi içtiğiniz bardaklar içinde geçerli. Tıpkı bu Şeker Peker bardağında ki gibi… Bu güzel bardakta el ele tutuşmuş sevgililer ve güzel bir balona bindirdikleri tatlı mı tatlı çocukları yer alıyor. Kıpkırmızı aşk balonlarının uçurduğu bu güzel bardaklar, bulutların arasında uçuşa dursun, evinize de büyük bir mutluluk getirecektir. Dosta hediye konusunda bile tanıdığınız çiftlere ev hediyesi olarak bu güzel üründen götürebilirsiniz.

 

Evlerinizde ki her obje sizin hikayenizi anlatsın. Büyük – küçük demeden evinizde kullandığınız objeler sizin hikayenizi anlattığınızda o evde size ait bir ruhta oluşur. Böylelikle her köşede sizden bir dokunuş ve sizden bir iz bulur hem ev halkı hem de konuklarınız. Bu sayede hiç kimsenin sahip olmadığı orijinallikte bir eve sahip olursunuz kısa zamanda. Ziyaretçileriniz arasında ince zevkiniz ve  evinizin sıcaklığı konusunda kısa zaman da  fark edilir bir karakter olmak istiyorsanız, Hediye Sepeti’nin bu isme özel objelerinden yararlanabilirsiniz.

Gün içi kargo avantajıyla ürün en kısa sürede elinizde olacaktır.

 

Eğlenceli desene sahip bardak seti sevgiliniz geçireceğiniz keyifli saatlere şahit olacak. İçeceklerinizi daha anlamlı ve özel kılacak bu şık set üzerine yazdıracağınız isimler ile anlam kazanacak.


Sıradan düz görünümdeki bardakları kullanmak istemeyecek ve her zaman elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu özel seti sevgilinize doğum gününde hediye edebilir ve hazırladığınız partinin tek şahidi olmasını sağlayabilirsiniz.