Doğum Günü Hediyesi 2li Shot Bardağı Sunum Tepsisi Seti

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
%18 indirim
349.90 TL
286.92 TL
Ürün Kodu: 13339

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap sunum tepsisi üzerinde iki adet bardak koyma yeri bulunur.
  • Ahşap Tepsi 12x30 cm ölçülerindedir.
  • Cam shot bardakları Paşabahçe markalıdır.
  • 2 adet 7cm x 3.5 cm ölçüsünde shot bardağı gönderilmektedir.
  • 40 cc hacmindedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yastıklar, tişörtler, mousepad ve kahve fincanları; peki ama bunların dışında baş başayken kullanılacak daha romantik hediyeler bulunmuyor mu? İlginç hediye arayanları online mecralarda bekleyen hayalperest bir seçenek de shot setleri. Eğer sizin için de doğum günü mesajları uzun anlamlı oluyorsa şiirsel birisiniz demektir ve ona göre hediye seçmek istersiniz. Kendi de bir tatlı söz gibi gelecek tepsili bir sunum seti sizin için hayalini kurduğunuz güzelliği sevdiğiniz kişilere sağlayabilir. Modaya uygun bir armağan ile kıymet verdiklerinizi hakikaten sevindirin.

Online hediyeliklere bakarken ev aksesuarları fiyatları cebinizi yakacak derecede pahalı geldiyse bu keyiflik bardaklara bayılacaksınız. Uygun fiyatı ve kargo avantajı ile sizi kendine çekecek bir tasarım olarak ilk sıralarda bulunuyor. Sizi ve sevdiklerinizi iyice birbirine bağlayacak bir tasarım olarak düşünülmüş. Çiftler için en anlamlı armağanlardan biri oluyor. Sevdiklerinizle keyifli anılar biriktirmeniz için bire bir.

Dilerseniz hemen alıp en kıymet verdiğiniz kişiye hediye edin ve hızlı hizmetlerden faydalanın. Dönem dönem karşınıza çıkacak kargo ve ödeme avantajlarını dilediğinizce kullanın. Memnuniyet garantili bir online hediyelik eşya deneyimi ile tanışın. Doğum günlerinin en çok beğenilen jestlerinden olan shot bardak setleri sevdiklerinizin gönlünü almak için doğru hediye olacak. Sahip olduğunuz en kıymetli yakınlarınıza bu armağanı alarak onlara olan duygularınızı ortaya koymanız mümkün. Doğum gününe mutluluk yaratarak damga vurmak için derhal harekete geçin.