Monogram Logolu Kişiye Özel Shot Bardak Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu: 13335

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Cam shot bardakları Paşabahçe markalıdır.
  • 2 adet 7cm x 3.5 cm ölçüsünde shot bardağı gönderilmektedir.
  • 40 cc hacmindedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eğer doğum günü mesajları uzun anlamlı oluyor diye düşünüyorsanız enfes mesajlarla hediyenizi kat kat güzelleştirebilirsiniz. Online hediye seçerken bir yandan da ilham alınacak müthiş sözlere blog kısmında rastlayabilirsiniz. Yaratıcı yanınızı kullanıp süper bir kutlama ortaya çıkarmanız an meselesi. Diğer bir yandan tüm özellikleriyle cezbeden bu tür hediyeler kısa mesajlarla bile zaten çok etkileyici oluyor. Sizin için de en mantıklı seçim olacak. Cam shot bardakları takım olarak çok şık görünüyor, Paşabahçe markasının zarafetle bezeli imzasını taşıyor.

2 adet 7 cm x 3.5 cm ölçüsünde shot bardağı gönderilmektedir. Bardakları standartlara uygun shot için üretilmiş 40 cc hacminde tasarımlardan oluşuyor. Üstüne lazerle yapılan isim monogramı çok şık. En neşeli anlarınızda, partilerde ve ikramlar için yanınızda olacak harika dizaynlar. Rengarenk likörlere, içeceklere ve neşeli anılara çok yakışacaklar. Bütün tepsilerle ve diğer takımlarınızla uyumlu olacak yalın bir görünüme sahipler. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı ve kutlama için diğer tüm tarihlerde hem hediye edebilir hem de kullanabilirsiniz.

Monogram Logolu Kişiye Özel Shot Bardak Seti dilerseniz direkt hediyeniz olarak hazırlanıp seçtiğiniz adrese özenle hediye paketi yapılarak tam zamanında gönderiliyor. Bugünlerde ev aksesuarları fiyatları ile hediyelik eşya seçenekleri karşılaştırılınca en avantajlısı bu tür kıymetli armağanları tercih etmek oluyor. Hem kalıcı hem de fiyatına değecek özelliklere sahip hediyeler olarak shot setleri karşınıza çıkacak.