SaltBae Özel Tasarım Mutfak Önlüğü

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 10971

İnsanları etkisi altına alan et kesme, et pişirme videolarıyla popüler bir hale gelen Nusret, tüm dünyada ilgiyi üzerine çekiyor. Tuz serpme hareketini en kendine özgü bir biçimde gerçekleştirerek SaltBae ismiyle anılmaya başlanan Nusret fenomen olmuş durumda. Hal böyle olunca onun popülerliği ve fenomenliği ürünlere de yansıtılarak ortaya çok renkli görüntüler çıkıyor.

SaltBae özel tasarım mutfak önlüğü mutfağınızda severek kullanabileceğiniz bir üründür. SaltBae baskılı önlük, esprili ve renkli ürünlerden hoşlanan için mutfakta yer alması gereken bir eşya. Kendiniz için edinebileceğiniz gibi sevdiklerinize mutfak hediyeleri arayışınızda da karşınıza çıkarak ideal bir tercih oluşturan SaltBae özel tasarım mutfak önlüğü, gören herkesi gülümsetecek bir ürün.

Et yemekleriyle arası iyi olan ve mangal yapmayı çok seven erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak çok şaşıracağı esprili bir hediye vermek istiyorsanız et ustası SaltBae tasarımlı mutfak önlüğü muhteşem olacaktır. Severek kullanacağı ve yemekleri daha keyifli yapmasını sağlayacak bu önlük sık sık sizi anımsatacak ve her kullanışta gülümsetecektir. Et konusunda Nusret'i idol benimseyenlere esprili hediyeler vererek akılda kalıcı anlar yaşatmak istiyorsanız SaltBae özel tasarım mutfak önlüğü özel günlerde farkınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Sevdiklerinizle yaşadığınız özel anları önemsiyor, bu anları renklendirmek ve onlara sizi anımsatacak ve gülümsetecek hatıralar bırakmak istiyorsanız, gündemden uzak kalmayan yakınlarınıza SaltBae tasarımlı mutfak önlüğü hediye edebilirsiniz.

Herkese hitap edebilecek türden hediyeleri sizlerle buluşturan Hediye Sepeti, hiçbir hediyelik eşya dükkanı içerisinde bulamayacağınız sıra dışı ürünlerle farkını hissettirmeye devam ediyor!

SaltBae Özel Tasarım Mutfak Önlüğü