Şairlere Özel Deri Not Defteri

Ürün Kodu : S-3563
44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Şairlere Özel Deri Not Defteri'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Yorumlar

Ömer Y.
02.03.2018
Hızlı teslimat
Hızlı teslimat için teşekkürler
OĞUZHAN K.
24.11.2017
Gerçekten hızlı ve tıpkı resimde gösterildiği gibi orjinal kaliteli bir hediye. Teşekkür ederim
Büşra
03.04.2015
hediyeyi gördüm çok beyendim emeği geçen herkese teşekkür ederim.

AÇIKLAMA

Şairlere özel deri not defteri ile şiir yazmayı seven tanıdıklara en özel hediye!

Tanrı hepimize farklı melekeler verirken bazılarımıza da harika bir yazı yeteneği verir. Bu kişiler duygularını, düşüncelerini ve hislerini en güzel şekilde yazıya dökebilirken evrende gördüklerini de en güzel dünya aynalığı şeklinde ve bin bir çeşit faklı bakış açılarında yansıtabilirler. Belki hepimiz aynı noktaya bakarız, aynı havayı solur aynı tadı tadarız ama bu kişiler her zaman bin bir çeşit farklı yoldan ve değişik anlatım yöntemleri kullanarak yazıya dökebilir soluduğu havayı ve tadımı. Yazılarını okuduğunuzda sanki farklı havı soluduğunuzu farklı lezzetleri tattığınız hissine kapılsanız da aslında yoktur aramızda bir fark. Bu kişilere yazı çalışmaları ile ilgili özel bir defter ve özel bir Hediyelik dolma kalem hediye ettiğinizde dünya onların olacaktır.

İşte size yazılarıyla farklı bakış açılarını, farklı düşünce , ya da farklı fikir lezzetlerini en farklı tadımlarda hissettirebilme konusunda harika bir  yazım gücüne sahip bu kişilere en güzel yazıları ve en güzel şiirleri oluşturabilmeleri adına özel bir armağan hediye edebilirsiniz. Bu hediye ne mi? Elbette şairlere özel not defteri...

Üzerinde şairler için yeterli olacak olan en zarif formlardaki bir kuş tüyünün ve aynı zamanda bir defterin baskısının bulunduğu bu harika defter onların sanatını icra edebilmeleri için harika bir ödül olacaktır. Şairler için adeta yemek içmek gibidir yazı yazmak. Ve dolayısıyla da bu kişiler yazıp – çizmeden yaşayamaz. Bu özel tutkularından onları ne yapsanız, ne etseniz vaz geçiremezsiniz. O halde gelin vaz geçirmek yerine onlara isterseniz isme özel niteliklerde de tasarlatabileceğiniz bu özel mesajlı defterlerden satın alın diyoruz. İsme özel ajanda ya da isme özel defterlerin en güzelini bulabileceğiniz Hediye Sepeti size en  estetik ve kaliteli  defter seçenklerini sunuyor.

 

13x21 cm ebatlarında olan bu yumuşacık kaplı defterlere isterseniz; siyah – fümes – kırmızı – taba ve mavi renklerde sahip olabileceksiniz. Öte yandan içi çizgili sayfalara sahip olan defteriniz üzerinde lazer kazıma yöntemleri ile özelleştirileceğinden asla üzerinde bulunan baskılar yıllar geçse de çıkmayacak ve sevdikleriniz için kalıcı hediyeler olacaktır. Sevdiklerinizi dilediği zaman içine dilediği yazılarını, çalışmalarını karalayabileceği bu romantik defter hediyesiyle her zaman sizi sevgiyle hatırlayarak anmaları içi harika bir hediye alternatifi. Şair arkadaşına doğum günü sürprizleri yapmak  konusunda değerlendirebilecğeiniz harike bir defter - kalem hediye alternatifi.

Yanında özel kalemi ile güzel defter şair tanıdıkların evden kaptığı gibi çıkabilecekleri , çantalarına atabilecekleri; ofislerinde, doğada, okulda, iş yerlerinde, cadde- sokak ve parklarda özgürce yazıp – çizebileceği niteliklerdedir. Şairlere Yeniyıl hediyesi almak istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz özel dokularda bir hediye...

 

Duygularını mısralara dökmeyi seven ve bu konuda hatrı sayılır şiirler yazan sevdiklerinize hediye edeceğiniz deri not defteri onları mutlu edecek yazmış oldukları şiirleri tıpkı bir kitaba dönüştürecek özel bir defter hediye edebilirsiniz. Eski kuş tüyü kalemlerden esinlenerek üzeri şekillendirilen defter setinin dilediğiniz boyuna ve rengine sahip olabilirsiniz. 5 adet renge sahip deri not defterleri çizgili sayfalara sahiptir.


Şiir yazmayı seven sevdiklerinizi mutlu edecek özel deri defter kalemi ile birlikte gönderileceği için sevdiklerinizin yazı yazmak istedikleri her an ellerinin altında olmalarını isteyecekleri özel bir hediyeye sahip olmalarını sağlayacaktır.