Saatli Adalet Terazisi Heykeli 26 Cm

1 Saat 0 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
199.90 TL
Ürün Kodu : 16900

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Heykel 26 cm boyundadır.
  • Terazi aksamı metaldir.
  • Kaymaz taban düzeneğiyle farklı yüzeylerde kullanılabilir.
  • Saatli Adalet Terazisi Heykeli 26 Cm özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Avukat olan arkadaşa, eşe, sevgiliye güzel sürprizler yapmak istiyorsanız tercih edeceğiniz hediyenin de bu özellikleri karşılaması gerekir. Saatli Adalet Terazisi Heykeli 26 Cm sayesinde avukat yakınlarınıza çok özel ve anlamlı bir hediye verebileceksiniz. Avukatlar adaletin sağlanması, haksızlıkların ortadan kalkması, sorun yaratan durumların giderilmesi için verdikleri mücadelede adeta kutsal bir görevi yerine getirmektedirler.

Bu durum ise onlardan beklenenleri ve iş yüklerini arttırdığı için avukat yakınlarınıza moral vermek, onları desteklemek ve yaptıkları işin ne kadar değerli olduğunu göstermek açısından bu özel hediye çok özel bir tercih olacaktır. Her avukatın çok seveceği bu hediyeyi isterseniz yakınlarınız isterseniz de davanızın olumlu sonuçlanmasını sağlayan avukatınıza verebilirsiniz.

Adalet terazisi adaletin her durumda tarafsız olduğunu ve hukuk kuralları çerçevesinde olaylara yaklaşıldığını ifade ettiği için evrensel bir semboldür. Heykelin alt kısmında yer alan saat ise hediyeyi çok daha kullanışlı bir hale getirmek ile kalmıyor, aynı zamanda günlük yaşamı da kolaylaştırıyor. Her haliyle avukat olan yakınlarınızı çok mutlu edecek olan bu heykel ile onlara sevginizi gösterebilecek ve mutluluk verebileceksiniz.