Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli

Ürün Kodu : S-11453
74,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 • Heykel 27 x 7 cm boyundadır.
 • Çok ince detaylarla, son derece zarif çalışılmış, ithal bir üründür.
 • Üzeri bronz metal boyama yapılmıştır.
 • Terazi aksamı metaldir.
 • Kendinden Saatli kaidelidir.
 • Kaymaz taban düzeneğiyle farklı yüzeylerde kullanılabilir.
 • Saatli Adalet Tanrıçası Themis Heykeli özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

serkan ö.
04.12.2017
süper
hediye harika güzel ben begenmek çok
Nisanur Ç.
26.09.2017
Teşekkürler
Kutusu beklediğimden çok daha korunaklı ve ayrıca bir kutu içinde geldi saat kısmıyla heykeli birbirinden ayrı vaziyette gelir diye korkmuştum açıkçası,teşekkürler.

AÇIKLAMA

Saatli adalet tanrıçası Themis heykeli sevdiklerinize verebileceğiniz görkemli ve şık bir saatli heykel hediye! Avukat ya da hakim babaya ne alınır sorusuna  muhteşem bir cevap olacak olan bu heykel saat ile ona ağır ve görkemli bir hediye verebilirsiniz.

 

Yunan mitolojisinden tanıdığımız Gala ve Uranüsün kızı, aynı zamanda da Zeus’un karısı  düzen tanrıçası Themis, bugün Hediye Sepeti’nin bu sayfasında en görkemli saatli heykel formunda sergileniyor. Evlerinizin en güzel köşesinde sergileyebileceğiniz bu özel saatli heykeli dilerseniz sevdikleriniz içinde satın alarak onlara da hediye edebileceksiniz. Salonlarınızda, çalışma odalarınızda, ofislerinizde sergileyebileceğiniz bu güzel heykel göz doldurucu niteliklerde ve konuklarınızın dikkatlerini üzerinde çeken bir obje olacaktır. Değişik ev aksesuarları olarak seçebileceğiniz bu görkemli objeyle tanıdıklarınıza  muhteşem bir armağan sunabilirsiniz.

Mitolojiye baktığımızda aynı zamanda Themis yasa ve kuraldır da. Buna bağlı olarak da hep adalet kürsülerinde, anayasa kitapları, hukuk işletmelerinde gördüğümüz gözü bağlı elinde terazi tutan bu kadın sembolünü görüyoruz. Doğanın, mevsimlerin yılların, sanatın düzenini sağlayan bu sembol tarihin ilk çağlarından beridir adalet temsilcisi olarak algılandığından hala daha adalet ile ilgili konularda bu sembolden yararlanılmakta. Elinde tuttuğu kılıç adaletin verdiği cezaların caydırıcılığını, diğer elindeki terazi  bu adaletin dengeli dağıtımını, gözünde ki bağı ise adaletin tarafsızlığını simgeler. İlginç hediyelik eşyalar grubunda yer alabilecek olan bu obje evlerinizdeki, ofislerinizdeki en önemli detay olacak.

Mekanlarınızda kullanabileceğiniz dekoratif özel saatler niteliğindeki bu ürünle evlerinizde göz dolduran bir heykele sahip olacaksınız. Bronz tonlardaki bu ithal ürünü dilerseniz değer verdiğiniz ve sizin için özel olan tanıdıklarınıza armağan edebilirsiniz. Üzerinde bulunan Themis heykelinden harika bir aksesuar olarak yararlanırken hemen altında bulunan saat kısmından da saat işlevselliğinde yararlanabilirsiniz. Avukat Sevgiliye anlamlı hediyeler mi arıyorsunuz? Sanıyoruz ki buldunuz diyoruz.