Ressamlara Hediye Renkli Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%15 indirim
224.90 TL
191.16 TL
Ürün Kodu: 11068

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Ürün Çeşidi: Seramik;  Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bir elinde fırçası, bir elinde de paletiyle sanat dostu ressam ahbaplarınız için en güzel özel gün hediyesi…

Dünyaya bambaşka gözlerle bakan ve gören altın dokunuşlu ressamlar her zaman için tuallerin üzerinde harikalar yaratan kişilerdendir. Bu ince ruhlu sanatçı kişiliklere he zaman naif ve duyarlı davranmak gerekir. Siz siz olun sakın sanatçı bir dostunuzun ya da yakınızın özel gününü atlamayın… Hatta bu ince ruhlu ve zarif insanların sık sık gönlünü alsanız yeridir deriz.

Bunun için öyle çok büyük şeyler almanıza ya da yapmanıza da gerek yok. Ressam ya da diğer sanat dallarıyla ilgilenen dostlarınızı ufak – tefek hediyelerle de sevindirebilirsiniz. Örneğin bu sayfada gördüğünüz ressam kupası tam da bu kişiler için biçilmiş kaftan.

Ressam dostunuz kendisine özel olarak kişiye özel kupa tasarımınızı gördüğünde bu hediyeye bayılacaktır. Bu kupaların üzerinde bir ressamın ihtiyacı olabilecek olan her şey mevcut. Bir adet tual ve de bir adet ressam fırçasının ironik bir şekilde resim edildiği bu kupa da elbette en güzel şekilde de ressam kişinin adı yazıyor olacak. Bundan böyle ressam tanıdığınız çayını, kahvesini en büyük keyifle içeceği gibi her kupaya dokunuşunda da sizi sevgiyle anmayı imal etmeyecektir. Hem artık bu sayede renkler birbiriyle daha güzel bütünleşeceği gibi, ilham perileri de sanatçı yakınınızın etrafında bir başka uçuşacaktır. Hatta dilerseniz bu kupalardan öğretmenler gününde resim öğretmeninize dahi hediye edebilirsiniz.

Zira bu öğretmenler gününde aldığı en özel hediye bu kupa olacaktır.