Ressam Kupası

Ürün Kodu : S-3182
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Ressamlar belki de bu dünyaya en renkli köşesinden bakmayı başarabilen insanlardır. Duygu yüklü, kalbinde taşıdığı ve gördüğü her şeyi resme dökerek anlatmak isteyen bu hassas kişiliklere bu esprili ressam kupasından armağan edebilirsiniz. Bir ressama bu kupadan hediye ettiğinizde tüm gün çalışmaları esnasında yanından bu kupayı ayırmadan tüm içeceklerini bu kupadan içeceğinden emin olabilirisiniz. Kupa bardak modelleri arasından  daha önce hiçbir kupanın onu bu kadar heyecanlandırmamış olduğuna emin olabilirsiniz.

Kişiler yaptığı sanatla anılmayı, icra ettiği mesleklerle tanınmayı sever. Onların karakteristik özelliklerini betimleyerek tavırlarını ortaya koyan meslekleridir çünkü. Şayet sizin de ressamlık yaparak hayatını kazanan ya da ressamlığı hobi olarak sürdüren bir tanıdığınız varsa, o zaman hiç vakit kaybetmeden bu ilginç ve güzel kupayı ona hediye edin deriz. Yazımızın en başında da belirttiğimiz gibi, ressamlar duygu yüklü ve birazda içe dönük insandır genellikle. Bu yüzden bu küçücük kupa hediyesiyle anılmak bile onları ne kadar mutlu edecek bilemezsiniz… Arkadaş hediyeleri arayanlarsa ressam dostlarına bu özel kupadan içtenlikle hediye edebilir.

Hediye sepetinde yer alan ve ressamlara ithaf edilmiş olan bu porselen - beyaz kupanın üzerinde elinde resim paleti ve boya fırçası tutan çöp adam çiziminde bir ressam bulunuyor. Hemen altında da ressamın adı yer alıyor. Entelektüel kişiliğe, yaratıcı bir kabiliyete ve sihirli ellere sahip olan ressam dostlarınıza ya da yakınlarınıza bu kupayı hediye ettiğinizde onun için unutulmaz olacaksınız. Dilerseniz bu kupayı resim öğretmeninize de öğretmenler günü için armağan edebilirsiniz.

Resim yapmayı hayat tarzı olarak benimsemiş, duygularını yaptığı resme aktarmayı seven arkadaşınızı mutlu edecek ressam temalı isme özel kupa resim yaptığı zamanlarda yanından ayırmak istemeyeceği bir hediye olacak. Üzerindeki renkli ressam paletinin renk kattığı kupa üzerindeki figür oldukça espirili ve hoş görünümdedir.


Üzerindeki baskıların süblimasyon tekniği ile şekillendiği kupa yıllarca kullanılacak özel bir hediye olacaktır.

Ressam Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.