Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Paspartu Kenarlı Fotoğrafınıza Özel Yapışkanlı Siyah Çerçeve - 20x30

Bugün sipariş verirseniz en geç 10 Haziran Cumartesi günü kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu: 19508

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Ölçüsü 20 x 30 cm
  • Kendinden Yapışkanlıdır. Dilediğin yere yapıştır, çıkar, başka yerde yeniden kullan.
  • Dikdörtgen Çerçeve'nin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvarlara rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsin.
  • Çiviye gerek duymadan kullanabilirsin.
  • Baskılı Siyah Renk Dekoratif Yapışan Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerimizi mutlu etmenin yolu onları özel hissettirmekten geçer. Fotoğraflar unutulmaz anılarımızın en güzel hatıralarını saklayan, unutulmaz anılara şahitlik eden, geçmişimizi yansıtan eşsiz parçalardır. Şimdi siz de sevdiğiniz kişileri özel hissettirmek için hediyeliğinizin üzerine fotoğrafınızı basarak ona özel bir hediye verebilirsiniz.

Paspartu Kenarlı Fotoğrafınıza Özel Yapışkanlı Siyah Çerçeve tam da istediğiniz gibi özel bir hediye. Kişiye özel tasarlanan bu çerçeveler, herkesin beğenisini kazanacak bir tasarıma sahip. Siyah yapışkanlı çerçeve sayesinde fotoğrafınızı kısa sürede çerçeveleyip sevdiklerinize verebilirsiniz. Herhangi bir aksesuar ya da alet kullanmadan yapıştırarak kullanımı oldukça pratiktir.

Paspartu kenarlı siyah çerçeve ile sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu fotoğraflar üzerinden geçer. Sevgililer gününde, yıldönümlerinde, anneler gününde ya da doğum günlerinde sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız, bu çerçeve tam ihtiyacınız olan şeyle karşınıza çıkıyor.

Eğer siz de fotoğrafınızı paspartu kenarlı siyah çerçeve ile ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, hemen sitemizden siparişinizi verin. Bu özel hediye ile sevdiklerinizin özel hissetmenin ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz. Hem kendinize, hem sevdiklerinize, hem de ofisinize kullanabilirsiniz. Evde dekoratif olarak kullanacağınız bu çerçeveleri sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmenin en güzel yolu olacaktır.