Out Of This World Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15918

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Out Of This World Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize hediye almakta zorluk çektiğiniz anlarda onların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak ürünlere odaklanmanız büyük yarar sağlayacaktır. Çünkü bu şekilde hem ihtiyaçlarını giderecek hem de her kullanımda sizin yaşamlarında ne kadar önemli bir yere sahip olduklarını gösterebileceksiniz.

Yapısı itibariyle erkek ya da kız arkadaşa hediye seçiminizde doğru karar olacak Out Of This World Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter tüm arkadaşlarınızı mutlu edecek. Arkadaşlığın değerini ve ne kadar önemli olduğunu göstermeye zarif bir yöntem olacak bu özel defter, bu sayede arkadaşlık bağlarınızın güçlenmesine neden olacaktır. Ayrıca arkadaşlarınız eğitim görüyorlarsa, bu özel defterlerini derste kullanmak mutluluk duyacakları gibi, diğer yandan iş yaşamında da unutmamaları gereken notları almak için tercih edebileceklerdir.

Diğer yandan sevgiliye hediye seçiminde de özenli davranmak istiyorsanız, sevgilinizin her zaman ve her yerde büyük bir mutluluk duyarak kullanacağı bu hediyeyi seçerek ona olan sevginizi gösterebilirsiniz. Defter üzerinde yer alan mesaj, belki de dünyanın katlanılmaz bir hale geldiği anlarda sevdiklerinize yardımcı olacak ve aynı zamanda da sizi anımsamalarına neden olarak, kendilerini daha iyi, mutlu ve huzurlu şekilde hissetmelerine imkân tanıyacaktır.