Osmanlı Tuğralı İsme Özel Deri Kredi Kartlık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 11667

Osmanlı Tuğralı İsme Özel Deri Kredi Kartlığı Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • Lacivert Taba Kahverengi ve Siyah Renkleri bulunmaktadır.
  • Hakiki Deriden Üretilmiştir. 8,3cm x 11,3cm boyutlarındadır.
  • Lazer Kazıma Yöntemi İle Yazı Yazılmaktadır.
  • Osmanlı Tuğralı İsme Özel Deri Kredi Kartlık Özenle Paketlenmiş Hediye Paketiyle Birlikte Gelir.

Osmanlı tuğralı isme özel deri kredi kartlığı ile sevdiklerinize geçmişi günümüzle buluşturan en nadide hediyeyi verin.

Zevkler ve renklerin tartışılmaz olduğu malumunuz. İşte tam bu noktada bazıları geçmişe düşkün yönleri, tarihimize meraklı yanlarıyla bir adım öne çıkar çoğu aman. Bu özelliğiyle bilinen tanıdıklarınıza verebileceğiniz harika bir cüzdan modeli ile karşı karşıyasınız.

Osmanlı tuğralı isme özel deri kartlık, Osmanlı görkem ve gücünü üzerinde taşırken günümüz de de sevdiklerinize kart ve para taşıma konusunda en lüks konforu yaşatacaktır. Hala erkek hediye seçenekleri az diye düşünüyorsanız Hediye Sepeti ile henüz tanışmamışsınız demektir. Zira Hediye Sepeti’nde 1000’lerce erkek hediye seçeneği bulunuyor.

Kart taşımak özen ve güvenlik ister. Özellikle de birden fazla kart taşıyanlar için önemlidir. Bu sayfada yer alan şık ve kaliteli kartlık sayesinde ise tüm kartlarınızı güvenle üzerinizde taşıyarak kullanabileceksiniz. Bol miktarda iç ve dış gözüyle kartlarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz ince dizaynlı kredi kartlık özel Osmanlı tuğra logosuyla sevdiklerinize şık yüzünü gösterecek.

Orijinal, gerçek deriden tasarlanan yapısı ile emsallerinin arasından bir adım sıyrılacak olan bu hoş kartlık, Osmanlı tuğrasıyla da sevdiklerinizi her kullanımlarında selamlayacağından benzersiz özellikler taşımaktadır. Sevgililer günü erkek hediyesi arayışlarınız için bu sıra dışı kartlığı ona armağan edebilirsiniz.

Hele bir de üzerine isim özelleştirmeleri baskılandığında tam olarak exclusve niteliklere kavuşacak olan bu ürünle sevdiklerinize eşi, benzeri olmayan bir ürün armağan etmiş olacaksınız. Kahve, lacivert, siyah, taba gibi asil ve mesafeli renklerde tasarlanmış olan bu cüzdanlar arasından dilerseniz çift renklerde üretilmiş olanlarını da seçebilirsiniz. Yılbaşı erkek hediyeleri konusunda da partnerinize Hediye Sepeti’nde yer alan 100’lerce çeşitlilikteki isme özel kartlık ve cüzdanlardan armağan edebilirsiniz.