Öğretmene Hediye Kişiye Özel Ajanda

Ürün Kodu : 13877

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24cm x 17cm ölçülerindedir.
  • 2021 yılı ajandasıdır.
  • İsim yazılı not defteri ön ve arka olmak üzere 370 sayfadır.
  • Not defteri üzerine isminiz Uv Baskı Tekniği ile yazılmaktadır.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.
  • Öğretmene Hediye Kişiye Özel Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni yılda hediye almak istediğiniz zaman karşınıza çıkan en güzel seçeneklerden biri ajanda modelleri oluyor. Mükemmel tasarımları ile bu senenin yıldızı olan kişiselleştirilmiş ajandalar sevdiklerinize alabileceğiniz en hoş hediyeler arasında bulunuyor. Mesleklere özel hediyeler arasında yer alan bu gruptaki en özel opsiyon ise öğretmenler için özel olarak düşünülmüş bu ajanda ürününde ortaya çıkıyor. Dilerseniz el yapımı ilginç hediyeler ile hediyenizi zenginleştirip ona eklemeler de yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak geliştirmeniz için tam olarak uygun hediye bu ürün oluyor.

Boyutları ve malzemesi sayesinde çok sağlam, kaliteli ve pratik olduğunu düşüneceksiniz. Kadın erkek herkesin beğenisini kazanıyor ve bu yüzden de çok tercih ediliyor. Paketinizi verirken bir not iliştirme fikrine sıcak bakıyorsanız da anlamlı doğum günü sözleri size ilham verecek. Doğum günü, yılbaşı hediyesi, şubat tatili hediyesi olarak, okula ya da yeni döneme başlama kutlaması için düşünülebilir. Ayakları yerden kesen ve mutluluk veren bir jest olmaya adaylığını koyuyor.

Üç yüz yetmiş sayfalı ve kapağına isim eklenebiliyor; bu sebeple de en şık tasarımlardan biri, gönülleri fetheden bir alternatif oluyor. Şık olması, estetik duruşu, büyüklüğü, sevilen tarzı sayesinde hediyenizin beğenileceğine emin olabilirsiniz. Modern ve pratik bir armağan vermek isterseniz tam size göre. Yazı yazmanın keyfi, küçük notların sığınağı, gündelik telaşların ortağı sayılacak bir tercih olarak karşınıza çıkıyor.